korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: norweski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka norweskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka norweskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 10 lektorów.
język norweski Warszawa
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adrianna1 norweski
Brak informacji
2 ChefsSwedish norweski, szwedzki
Pracą z językami skandynawskimi - dydaktyką i tłumaczeniem - zajmuję się od pięciu lat. Jestem filologiem skandynawskim z wszechstronnym wykształceniem i doświadczeniem w różnych branżach, dzięki czemu wykonuję wierne tłumaczenia w zakresie m.in. marketingu i PR, logistyki, nauk społecznych, ekonomii, prawa i administracji. Posiadam doświadczenie w tłumaczeniach audiowizualnych. Prowadząc kursy opieram się na wypracowanych przez lata, skutecznych metodach oraz ciekawych i aktualnych materiałach własnych. Kurs zawsze dostosowuję do potrzeb ucznia. 1. Język szwedzki i norweski dla początkujących to przyjemny i efektywny kurs od podstaw z nowoczesnym podręcznikiem i własnymi materiałami audiowizualnymi. 2. Szwedzki biznesowy (Affärssvenska / Business Swedish). Praktyczne przygotowanie do pracy biurowej. To mój autorski kurs opracowany na podstawie kilkuletniego doświadczenia w szwedzkiej korporacji. 3. Konwersacje i korepetycje z języka szwedzkiego na dowolnie wybrane tematy (A1-C1), również jako pomoc dla studentów filologii. Gramatyka i fonetyka w pigułce. 5. Warsztaty: kultura skandynawska. Chętnie przygotowuję szkolenia na tematy takie jak literatura, film czy historia, również po polsku (np.Wikingowie, fenomen szwedzkiej powieści kryminalnej, Ingmar Berman, szwedzki design/meble/architektura, państwo dobrobytu czy New Nordic Cuisine).
3 dzoana88 angielski, norweski
Jestem doktorantką filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim oraz słuchaczem podyplomowych studiów skandynawistycznych ze specjalnością język norweski prowadzonych również na Uniwersytecie Gdańskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów z języka angielskiego oraz norweskiego (zarówno z ogólnego jak i specjalistycznego). Prowadzę kursy grupowe, indywidualne, in-company, na wszystkich poziomach zaawansowania oraz dla osób w każdym wieku. Mam również kilkuletnie doświadczenie w pracy jako wykładowca języka angielskiego dla studentów studiów stacjonarnych I oraz II roku Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Rzetelnie i odpowiedzialnie traktuję powierzone mi zadania. Jestem osobą ambitną, punkualną i gotową do współpracy.
4 elzbieta2201 norweski
Dzien dobry, pragne nawiazac wspolprace jako lektor jezyka norweskiego. Z wyksztalcenia jestem polonistka (ukonczylam Filologie Polska na Uniwersytecie Warszawskim). Swoje wyksztalcenie filologiczne kontynuowalam na Germanistyce na Uniwersytecie w Kristiansand, Norwegia. W tym kraju mieszkam od ponad 30 lat, ale od 01.11.2016 powracam na stale do Warszawy. Przez wiele lat pracowalam jako nauczycielka jezyka polskiego i jako tlumacz.
5 Iwoneska angielski, norweski
Serdecznie zapraszam na lekcje języka norweskiego. Zakres nauczania obejmuje poziom A1, A2. Posiadam najnowsze materiały do nauki. Udzielam praktycznych rad podczas szukania pracy w Norwegii. Miejsce korepetycji: on-line, Warszawa. Do zobaczenia, Iwona.
6 joegorz angielski, norweski
Dzień dobry. Jestem człowiekiem wielu talentów i z tego powodu często znajduję się w różnych ciekawych sytuacjach. Po ukończeniu studiów MBA w Norwegii i roku służenia w armii, byłem chętny do podróży. Miałem wtedy tylko 25 lat. Po kilku latach pobytu w wielu panstwach Europy postanowiłem odwiedzić Amerykę. Byłem tam przez kilka lat i miałem wiele ciekawych doświadczeń. Potem dostałem świetny kontrakt w Chinach (wtedy Hong-kongu) i zostalem tam na kilka lat. Ale po prostu musiałem kiedyś wrócić do Europy. Dzięki bogatemu doświadczeniu miałem wiele stanowisk w wielu firmach, a ponieważ mój dziadek i babcia w Polsce zachorowali i nikt nie mógł im pomóc, postanowiłem wrócić do domu po 20 latach podróży. W Polsce prowadziłem własną Sp.z o.o. (budowlana) jak i zarządzałem Getin Bank. Teraz szukam nowej ciekawej pracy, która może być bardziej stabilna i da więcej kontaktu z ludźmi na poziomie osobistym, i oczywiście podnieść poziom ich kompetencji. Thank you for reading my short bio and I hope to hear from you soon. Sincerely Yours Gunnar Aanstad
7 patryk2863 norweski
Brak informacji
8 Renatka25 angielski, norweski
Brak informacji
9 sonias norweski
Brak informacji
10 Viking norweski
NORWESKI , Nazywam się Tomasz. Jestem Polakiem z norweskim obywatelstwem służę pomocą w korepetycjach jak i tłumaczeniach na wszystkich poziomach oprócz przysięgłych (ukończona matura i studia w Oslo, 15lat pobytu. W Norwegii). Mam doświadczenie w tłumaczeniach ustnych, pisemnych i symultanicznych m.in. dla Ministerstwa Ochrony Środowiska.. Od kilku lat udzielam również prywatnie korepetycji z tego języka dla entuzjastów tego kraju, wyjeżdżających do pracy itp. Nauczę Ciebie języka prawdziwego (nie jestem po filologii norweskiej, znam język \'żywy\') DOJAZD DO KLIENTA. Oferuję Tłumaczenie CV i innych dokumentów Naukę języka żywego Tłumaczenia Konwersacje Formalności Pomoc w znalezieniu pracy Pozdrawiam Tomek
0-100