korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: norweski
- województwo: pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka norweskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka norweskiego w mieście Gdańsk
Katalog lektorów języka norweskiego w mieście Gdynia


Przejdź do:
  Znaleziono 6 lektorów.
język norweski pomorskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Folgefonna norweski
Myślę, że jestem nauczycielem, który potrafi dostrzec, zdefiniować cele ucznia. Postrzegam to jako warunek udanej współpracy. Aspekty takie jak postępy i związana z tym satysfakcja, odbieram jako sukcesy w pracy o takim charakterze. Moim osiągnięciem jest nauczenie się języka norweskiego samodzielnie. Za osiągnięcie każdorazowo uznaję to, że pomogłam komuś w czymś do czego dobra znajomość języka norweskiego była niezbędnym środkiem. Za mocną stronę uznaję moją umiejętność pracy w licznych grupach ,które nabyłam, pracując jako trener AWFiS będąc studentką. W maju rozpoczynam naukę tytułem studiów uzupełniających na kierunku pedagogiki. Język norweski jest moją wielką pasją a Norwegia wielką miłością.
2 meg.angielski.szwedzki.norweski angielski, norweski, szwedzki
Uczę języków juz od kilku lat.Dużą satysfakcję daje mi prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży, a najwiekszą radość ich postępy w nauce. Jestem bardzo zaangażowana w to co robię i układam plany swoich zajęć tak aby były przystosowane do indywidualnych potrzeb moich uczniów.Te kilka lat utwierdziło mnie w przekonaniu,iż jestem osoba odnajdujaca się świetnie w pracy lektora. Jestem osobą cierpliwą i zorganizowaną ale napewno nie nudną.Uwielbiam wspólczesną literaturę polską i gotowanie ( zwłaszcza kuchnię europejską).
3 mprzychodzen norweski
Cześć! Mam na imię Monika i jestem absolwentką filologii norweskiej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Norwegia skradła mi serce kilkanaście lat temu, kiedy po raz pierwszy zobaczyłam fiordy. Moim marzeniem było nauczyć się języka i poznać kulturę tego 'egzotycznego' kraju. W ten sposób wybrałam studia a dziś jestem szczęśliwą absolwentką studiów licencjackich, z zamiarem kontynuowania nauki. Prowadzę prywatne korepetycje od 2017 roku. To dopiero początki mojej pracy z językiem, jednak dzięki wspaniałej kadrze, z jaką miałam okazję pracować na uniwersytecie, nabrałam umiejętności, które pomagają mi w ciekawy i efektywny sposób uczyć języka. Staram się do każdego podchodzić indywidualnie. Kładę nacisk zarówno na gramatykę słownictwo, jak i mowę oraz osłuchanie się językiem. Na zajęciach nie brakuje również ciekawostek z zakresu kultury i historii Norwegii. Jestem osobą pracowitą i sumienną. Z energią i uśmiechem podchodzę do życia, podobnie staram się prowadzić zajęcia, aby bardziej zachęcić uczniów do nauki. Zapraszam do współpracy.
4 natka-oliwka norweski
Norwegia to mój ukochany kraj a język norweski moja Wielka pasja od zawsze. Dzięki temu, że kilka lat spędziłam w Oslo poznałam bardzo dobrze nie tylko język tego kraju ale również jego ludzi, zwyczaje, przyrodę. Kontynuacją tej znajomości były studia na kierunku Skandynawistyki przy Uniwersytecie Gdańskim oraz stały kontakt z Norwegią i Norwegami. Zresztą nie tylko język norweski jest moją pasją, ogólnie bardzo lubię uczyć się języków obcych oraz podróżować. Oprócz norweskiego znam jeszcze angielski, niemiecki, rozyjski, szwedzki. Język norweski należy do rodziny języków germańskich, jest językiem stosunkowo prostym do nauki, chociaż posiada swoje "dziwactwa", jak każdy język. Uczę łącząc metodę tradycyjną z nowoczesną. Na moich zajęciach poznaje się gramatykę, uczy się mówić i posługiwać językiem w sytuacjach życia codziennego, jak również dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy o Norwegii, jego mieszkańcach, zwyczajach, systemie politycznym itd. Chodzi o to żeby nauka języka była ciekawa i inspirująca. A zatem zapraszam do współpracy :) !
5 slawekpiotrek norweski
Przez ostatnie 12 lat mieszkalem i pracowalem w Oslo w Norwegii. W Oslo skonczylem szkole jezykowa Rosenhoff i uzyskalem dyplom potwierdzajacy.Ponadto pracowalem w branzach gastronomicznych oraz medycznych-opieka nad osoba starsza-domy opieki nad osobami starszymi. Ponadto jestem magistrem pedagogiki ogolnej.
6 Solveig angielski, norweski
Nazywam się Joanna Englander-Brzozowska. Z wykształcenia jestem anglistą i skandynawistą z kilkuletnim doświadczeniem w pracy jako lektor i wykładowca obu języków dla różnych grup wiekowych i różnych środowisk. Pracowałam dla szkół językowych InPlus/Grade a Plus/Wave oraz Berlitz pracując z różnymi metodami. Dla szkoły Berlitz Gdańsk prowadziłam kursy indywidualne i firmowe przygotowując materiały pod metodę Berlitza. Dodatkowo posiadam doświadczenie pracy w środowiskach akademickich. Pracowałam zarówno na Uniwersytecie Gdańskim na katedrze Skandynawistyki ucząc języka norweskiego studentów III I V roku, jak i języka angielskiego studentów I roku, w Studium Praktycznej Nauki Języka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Bardzo lubię uczyć i daje mi to dużo satysfakcji, zwlaszcza kiedy sam uczeń widzi postępy. Lubię pracowac z różnymi grupami wiekowmi, każda ma swoje wyzwania, ale najbardziej lubię pracować 1:1, wtedy mogę indiwidualnie dopasować lekcje do potrzeb ucznia. Moje doświadczenie w nauce jęz. norweskiego jest dłuższe niż w jęz. angielskim, natomiast czuję się równie dobrze w angielskim jak i norweskim. Lubie sama tworzyć koncepcje lekcji, ale wspieram sie tez ksiązkami, gazetami. Uczę często przez SKype.
0-100