korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Zielona Góra
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubuskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie lubuskim


Przejdź do:
  Znaleziono 52 lektorów.
język niemiecki Zielona Góra
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 adamas niemiecki
Brak informacji
2 aggga8 niemiecki
Jestem osoba kreatywna, gotowa na wszelkie propozycje, pelna energii, gotowa na podjecie ciekawej rozwojowej pracy. Zgromadzone doswiadczenie w zawodzie pozwoli mi na wykorzystanie ich w pracy, ale wszelkie nowe doswiadczenia beda dla mnie szczegolnie ciekawe. Jestem osoba kontaktowa, lubiaca prace z ludzmi. Podczas nauki szczegolny nacisk klade na komunikacje jezykowa, ktora mozna wykorzystac w kontaktach z Native Speakerami.
3 Aleksandra2011 niemiecki
Pragnę zarazić wszystkich, dużych i małych, pasją do języka niemieckiego. Nauczam przez ponad 20 lat, chciałabym robić to nadal. Pozdrawiam wszystkich miłośników języka niemieckiego oraz tych, którzy się nimi wkrótce staną, ...może dzięki mnie?
4 aneta-k82 niemiecki
posiadam wiele materiałów potrzebnych do przygotowania sie do egzaminów na studia oraz wiele ćwiczeń
5 anke83n niemiecki
Brak informacji
6 Anna-87 niemiecki
Witam, jestem osobą ambitną i pasjonuję się językiem niemieckim. Bardzo lubię przekazywać swoją wiedzę innym. Posiadam przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie w nauczaniu. Z poważaniem, Anna R.
7 Anna-Anna27 niemiecki
Absolwentka filologii germańskiej (po studiach magisterskich przed obroną pracy magisterskiej) i lektorka prowadząca kurs z niemieckiego udzieli korepetycji z języka niemieckiego w Zielonej Górze z dojazdem do ucznia. cena 30 zł za 60 minut lub 35 zł za 90 minut. Korepetycje dla dzieci i dorosłych. Nauka niemieckiego dla wyjeżdżających do pracy, również język techniczny, Tłumaczenia zwykłe, wyjazdy do Niemiec na tłumaczenia ustne.
8 Aras37 niemiecki
Ja jestem nauczycielem wymagającym, ale także cierpliwym, posiadającym zdolność tłumaczenia wybranych zagadnień. Mam dobry kontakt z uczniami, potrafię nawiązać współpracę ze szkołą zagraniczną. Jako człowiek jestem towarzyski, z poczuciem humoru, posiadającym wielu przyjaciół.
9 Asia1987 niemiecki
Brak informacji
10 asia82 niemiecki
Atuty odpowiedzialna uczciwa kontaktowa ambitna Osiągnięcia w zakresie nauczania języków obcych, matematyki i fizyki Studia doktoranckie w zakresie matematyki
0-100