korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- województwo: wielkopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie wielkopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Poznań


Przejdź do:
  Znaleziono 369 lektorów.
język niemiecki wielkopolskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 02061956 niemiecki
Brak informacji
2 02081981 niemiecki
Jestem człowiekiem zdyscyplinowanym nauczycielem sumiennie wykonującym swój zawód, nie mam problemow z uczniami . Z uwagi że jestem osoba młoda łatwo z nimi nawiązuję kontakt.Staram sie w jak najlepszy sposób przekazać im niezbędną wiedzę. Jezyk niemiecki doskonalę poprzez częste wyjazdy do Niemiec na syminaria językowe. Syminaria językowe odbywają się w piatki, soboty i w niedzielę w północnej części Niemiec. Na powyższych syminariach często wykladowcami sa wykladowcy z Polski. Prowadziłam rownież kursy jezyka niemieckiego dla nauczycieli według autorskiego programu przygotowanego przez Szkołę Języków Obcych English Unlimited finansowanego ze srodków budżetu państwa i Europejskiego funduszu Społecznego.
3 09052006 niemiecki, szwedzki
Witam serdecznie, od ponad 15 lat nauczam języka szwedzkiego i niemieckiego. Mam zamiłowanie do tej pracy i wysoką efektywność nauczania. Jestem nauczycielem wymagającym, co pozwala mi i moim uczniom uzyskać satysfakcjonujący finał naszej współpracy. Chętnie podejmuję nowe wyzwania, dlatego zgłaszam się do Państwa. Nauczałam i nauczam przedstawicieli różnych grup wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania. Radość z mojej pracy dajemi fakt, że widoczne są jej efekty oraz satysfakcja ucznia, z którym pracuję.
4 100764 niemiecki
Brak informacji
5 1234567 niemiecki
Brak informacji
6 15031968 niemiecki
17 lat pracy w zawodzie nauczyciela , ukończona filologia germańska z wynikiem dobrym , kontynuacja studiów magisterskich uzupełniajacych na kierunku filologia germańska , dobry kontakt z młodzieżą ,
7 adatoma niemiecki
Pracuję jako nauczyciel w szkole ponadgimnazjalnej od 2008 roku, mam 100% zdawalność jeśli chodzi o przygotowanie do matury. Mam też doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych. W czasie studiów przebywałem na stypendium zagranicznym i pracowałem jako asystent językowy w szkole w Hamburgu. Mam za sobą również kilkumiesięczny pobyt w Austrii. Zajmuję się również tłumaczeniami. Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe wskazują na to, że jestem osobą otwartą, ambitną i sumienną, która szybko się uczy, nie boi się wyzwań i chętnie podejmuje nowe zadania. Jestem osobą odporną na stres, pogodną i sympatyczną, co wielokrotnie pomogło mi odnieść sukces w powierzonych mi zadaniach.
8 agaha70 niemiecki
Jestem nauczycielem mianowanym i posiadam ponad 15 -letnie doświadczenie w nauczaniu, które zdobywałam początkowo w 8-letniej szkole podstawowej a następnie w zespole szkół ponadgimnazjalnych. Byłam wychowawcą klas maturalnych i egzaminatorem na egzaminach maturalnych. Posiadam predyspozycje i zdolności pozwalające na pracę związaną z nauczaniem dzieci i młodzieży. Wielu z moich wychowanków z sukcesami uczestniczyło w olimpiadach językowych na szczeblu wojewódzkim i wielu z nich zostało absolwentami filologii germańskiej i kolegiów językowych. Jestem osobą, która łatwo przystosowuje się do nowych warunków pracy i angażuje dzieląc się swoim doświadczeniem, a jednocześnie jestem otwarta na wszelkie nowe wyzwania. Moim celem jest osiąganie jak najwyższych wyników w pracy z dziećmi i młodzieżą O wynikach mojej pracy świadczą referencje, które chętnie przedstawię.
9 agapsinka niemiecki
Nauczycielka języka niemieckiego z doświadczeniem udzieli lekcji języka niemieckiego na każdym poziomie. Posiadam wiele ciekawych materiałów własnych -książek, filmów, fiszek. Prowadzę zajęcia zarówno dla dzieci, uczniów jak i dorosłych. Przygotowuję do każdego egzaminu oraz prowadzę lekcje z JĘZYKA NIEMIECKIEGO BIZNESOWEGO, a także NIEMIECKI W PIELĘGNIARSTWIE, BUDOWNICTWIE, TURYSTYCE, EKONOMII.. Masz pytania? Chcesz zobaczyć jak uczę? Napisz: deutschunterricht87@gmail.com ZAPRASZAM
10 agata_kki niemiecki
Brak informacji