korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Rzeszów
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podkarpackim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie podkarpackim


Przejdź do:
  Znaleziono 70 lektorów.
język niemiecki Rzeszów
  [1] 2 3 4 5 6 7  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 123Aga123 niemiecki
Brak informacji
2 agatasz niemiecki
Jestem zaznajomiona z zasadami przeprowadzania matury z języka niemieckiego, przygotowywałam młodzież do w/w egzaminu z pozytywnym wynikiem we wszystkich przypadkach. Od roku 2008 posiadam wpis na listę egzaminatorów języka niemieckiego Państwowej Komisji Egzaminacyjnej.
3 agnieszka.tr niemiecki
Brak informacji
4 anager niemiecki
Brak informacji
5 aniiaa18 niemiecki
Brak informacji
6 anita_pawul niemiecki
Brak informacji
7 AnKa80 niemiecki
Brak informacji
8 ann173 angielski, niemiecki
Ukończyłam studia licencjackie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie na kierunku filologia angielska z dodatkowym językiem niemieckim – specjalność nauczycielska. Odbyłam praktyki w szkole podstawowej i gimnazjum, co umożliwiło mi zdobyć pierwsze doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą. Podjęłam się także pracy na rzecz wolontariatu w charakterze lektora języka angielskiego w Tarnowskim Uniwersytecie III Wieku prowadzonym przez fundację „Kromka Chleba”. Dodatkowo chciałam poinformować, że jestem osobą ambitną i łatwo nawiązującą kontakty. Potrafię pracować zarówno w zespole jak i indywidualnie. Moim atutem jest także sumienność oraz cierpliwość niezbędna w kontaktach z uczniami. Ponadto, pragnę się rozwijać oraz zdobywać nowe doświadczenia. Praca lektora/ nauczyciela dałaby mi możliwość poszerzania moich umiejętności, byłaby zgodna z moimi predyspozycjami oraz z dotychczasowym doświadczeniem zawodowym. Jeśli zainteresowałam Państwa swoją osobą, uprzejmie proszę o kontakt.
9 asiamaj8 niemiecki
Jestem osobą otwartą, pracowitą, cierpliwą, łatwo nawiązującą kontakty. W pracy jestem wymagająca w stosunku do siebie i do tych, których nauczam. Staram się używać różnorodnych metod nauczania, tak, by moje zajęcia były interesujące i trafiały do wszystkich moich uczniów. Umiem stawiać cele i je realizować.
10 asicas7 niemiecki
Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku filologii germańskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Zdobyte wykształcenie oraz doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela języka niemieckiego w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Kielanówce pozwoliły mi rozwinąć umiejętność planowania, zarządzania czasem oraz efektywnej organizacji pracy. Wysoka kultura osobista ułatwiła mi budowanie pozytywnego wizerunku, co również może być przydatną umiejętnością na oferowanym przez Państwa stanowisku. Jestem samodzielną, odpowiedzialną, ambitną i konsekwentną w dążeniu do celu. Powierzone mi zadania wykonuję sumiennie. Jestem otwarta na nowe idee, szybko i chętnie się uczę. Łatwo nawiązuję kontakty. Jestem kreatywna i lubię współpracować z ludźmi.
0-100