korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Rzeszów
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podkarpackim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie podkarpackim


Przejdź do:
  Znaleziono 71 lektorów.
język niemiecki Rzeszów
  [1] 2 3 4 5 6 7 8  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 123Aga123 niemiecki
Brak informacji
2 agatasz niemiecki
Jestem zaznajomiona z zasadami przeprowadzania matury z języka niemieckiego, przygotowywałam młodzież do w/w egzaminu z pozytywnym wynikiem we wszystkich przypadkach. Od roku 2008 posiadam wpis na listę egzaminatorów języka niemieckiego Państwowej Komisji Egzaminacyjnej.
3 Agnieszka Aga niemiecki, polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielem języka polskiego jako obcego i niemieckiego z kilkuletnim doświadczeniem. Aktualnie mieszkam w Niemczech. Udzielam lekcji online.
4 agnieszka.tr niemiecki
Brak informacji
5 anager niemiecki
Brak informacji
6 aniiaa18 niemiecki
Brak informacji
7 anita_pawul niemiecki
Brak informacji
8 AnKa80 niemiecki
Brak informacji
9 ann173 angielski, niemiecki
Ukończyłam studia licencjackie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie na kierunku filologia angielska z dodatkowym językiem niemieckim – specjalność nauczycielska. Odbyłam praktyki w szkole podstawowej i gimnazjum, co umożliwiło mi zdobyć pierwsze doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą. Podjęłam się także pracy na rzecz wolontariatu w charakterze lektora języka angielskiego w Tarnowskim Uniwersytecie III Wieku prowadzonym przez fundację „Kromka Chleba”. Dodatkowo chciałam poinformować, że jestem osobą ambitną i łatwo nawiązującą kontakty. Potrafię pracować zarówno w zespole jak i indywidualnie. Moim atutem jest także sumienność oraz cierpliwość niezbędna w kontaktach z uczniami. Ponadto, pragnę się rozwijać oraz zdobywać nowe doświadczenia. Praca lektora/ nauczyciela dałaby mi możliwość poszerzania moich umiejętności, byłaby zgodna z moimi predyspozycjami oraz z dotychczasowym doświadczeniem zawodowym. Jeśli zainteresowałam Państwa swoją osobą, uprzejmie proszę o kontakt.
10 asiamaj8 niemiecki
Jestem osobą otwartą, pracowitą, cierpliwą, łatwo nawiązującą kontakty. W pracy jestem wymagająca w stosunku do siebie i do tych, których nauczam. Staram się używać różnorodnych metod nauczania, tak, by moje zajęcia były interesujące i trafiały do wszystkich moich uczniów. Umiem stawiać cele i je realizować.
0-100