korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Olsztyn
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie warmińsko-mazurskim


Przejdź do:
  Znaleziono 30 lektorów.
język niemiecki Olsztyn
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Alexandra. niemiecki
Brak informacji
2 Alicja8 niemiecki
Brak informacji
3 anatom86 niemiecki
Mój profil zawodowy: Gruntowne wykształcenie z zakresu filologii germańskiej Doświadczenie w pracy z młodzieżą Znajomość metodyki nauczania Bardzo dobra organizacja pracy Kreatywność, umiejętność przekazywania wiedzy w sposób przystępny i inspirujący do samodzielnego zgłębiania wiedzy Odpowiedzialność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
4 anianowinska89 niemiecki
Udzielam korepetycji od 2009 roku. Teraz kończę studia magisterskie - Filologia Germańska - specjalność nauczycielska. Udzielanie korepetycji bardzo mi pomogło, w praktyce nauczania języka niemieckiego. Poznałam tajniki nauczania zarówno dzieci jak i dorosłych. Poszukuję pracy w szkołach publicznych/ prywatnych/ językowych, czy też w innej pracy, gdzie będę mogła wykorzystać moją znajomość języka niemieckiego. Dodatkowo posiadam również dyplom licencjata Socjologii.
5 Aras37 niemiecki
Ja jestem nauczycielem wymagającym, ale także cierpliwym, posiadającym zdolność tłumaczenia wybranych zagadnień. Mam dobry kontakt z uczniami, potrafię nawiązać współpracę ze szkołą zagraniczną. Jako człowiek jestem towarzyski, z poczuciem humoru, posiadającym wielu przyjaciół.
6 asta007 niemiecki
Najbardziej jestem zainteresowana nauczaniem w szkole językowej ludzi dorosłych oraz nauczaniem pracowników różnych firm.
7 basia339919 niemiecki
Po 20-letnim pobycie w Niemczech , nauczyłam się tym językiem operować i posługiwać. Po ukończeniu szkoły medycznej (pomoc lekarska), i 15-letnim stażu pracy w niemieckiej służbie zdrowia, z wielką przyjemnością podzielę się z państwem moimi umiejętnościami.
8 basiamakuch niemiecki
Brak informacji
9 Cajou744 niemiecki
Jestem nauczycielką z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu na różnych poziomach. Nauczałam 4 podstawowych sprawności językowych oraz fonetyki i metodyki nauczania języka niemieckiego podczas pracy w kolegiach nauczycielskich i UWM. Prowadziłam też kursy językowe In Company. Priorytetem w nauczaniu języka niemieckiego jest dla mnie sprawność komunikacyjna, którą systematycznie rozwijam w oparciu o poszerzanie zasobu słownictwa, leksyki i gramatyki. W obecnej pracy posługuję się tylko i wyłącznie językiem niemieckim, pracując na rynku niemieckojęzycznym.
10 deutscheinfach niemiecki
wedlug opinii innych jestem dobrym lektorem i nauczycielem, o czym swiadczyc moze illosc zdanych egzaminow panstwowych przez osoby, ktore mialy ze mna zajecia, bardzo dobrze zdane matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz zdawalnosc na studia filologiczne i lingwistyczne. jestem osoba cierpliwa, ale wymagajaca i mimo ciezkiej pracy moi uczniowie cenia sobie panujaca na zajeciach mila atmosfere. od kilku lat prowadze kursy w firmach, bankach, ochotniczych hufcach pracy oraz ogolnopolskiej szkole jezykowej, tak wiec znam specyfike pracy lektora uczacego jezyka pracownikow firmy i wiem, w jaki sposob nauczac, aby wysilek obu stron przyniosl miarodajny efekt.
0-100