korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niderlandzki
- województwo: wielkopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie wielkopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niderlandzkiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niderlandzkiego w mieście Poznań


Przejdź do:
  Znaleziono 9 lektorów.
język niderlandzki wielkopolskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 AnglistkaBeata angielski, niderlandzki
Jestem lektorem wszechstronnym, z bogatym doswiadczeniem zawodowym. Mam mase cierpliowsci i przystepnie tlumacze material. Serdecznie zapraszam do kontaktu! :)
2 goedemiddag angielski, niderlandzki
Brak informacji
3 joannaw angielski, niderlandzki
Brak informacji
4 ktkrawczyk niderlandzki
Brak informacji
5 mbuczak hiszpański, niderlandzki
Brak informacji
6 natbor angielski, niderlandzki, niemiecki
W październiku 2010 rozpoczynam studia doktoranckie na UAM w Poznaniu (filologia angielska, specjalizacja południowoafrykańska), równocześnie podejmuję się obowiązku nauczania języka holenderskiego na studiach licencjackich tamże. Posiadam spore doświadczenie w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych (język niemiecki i holenderski), literackich, technicznych, prawniczych, ekonomicznych. Uczyłam w dużej sieciowej szkole językowej; na zlecenie małej, prywatnej szkoły prowadziłam kursy specjalistyczne (IT, architektura), opracowywałam kursy językowe dla osób wyjeżdzających do pracy w Holandii i Niemczech. W pracy nauczyciela najbardziej lubię moment, gdy moi uczniowie stają się w pełni samodzielnymi użytkownikami nowo poznanego języka, znającymi swoje predyspozycje uczenia się i potrafiącymi samodzielnie poszerzać swój zasób wiedzy. Bazuję na metodzie komunikatywnej, staram się, by trening językowy był jak najbardziej zbliżony do warunków naturalnych, a nauka języka przebiegała w sposób bezstresowy i odpowiadający konkretnym potrzebom i zainteresowaniom uczących się, nie zwalniający ich jednak z systematycznej pracy własnej. Moim celem jest dostaczenie uczącym się maksymalnej satysfakcji ze swobody porozumiewania się w nowym języku oraz motywowanie ich do stalego podnoszenia swoich umiejętności, a tym samym - coraz większego zadowolenia z wyników ich własnej pracy.
7 scirocco niderlandzki
Od 2013 roku regularnie uczę języka niderlandzkiego w szkołach językowych. Prowadząc zarówno kursy grupowe jaki indywidualnie stawiam główny nacisk na naukę żywego języka. Dopasowuję metody do grupy/kursanta, tak, aby nauka była jak najbardziej efektywna, a zarówno kursant jak i lektor mogli czerpać przyjemność ze współpracy.
8 tonino czeski, niderlandzki
Brak informacji
9 trollslayer niderlandzki
Brak informacji
0-100