korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niderlandzki
- województwo: dolnośląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niderlandzkiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niderlandzkiego w mieście Wrocław


Przejdź do:
  Znaleziono 12 lektorów.
język niderlandzki dolnośląskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Agni1984 niderlandzki
Brak informacji
2 AleksandraAnna niderlandzki, polski dla cudzoziemców
Jestem lektorem języka polskiego od 2013 roku. Mam duże doświadczenie w pracy z obcojęzycznymi studentami. Pracuję zarówno w firmach, w szkołach językowych, jak i w szkole wyższej raz udzielam prywatnych lekcji. Nauczanie języka polskiego: Interesuję się tradycyjna kulturą polską oraz muzyką, dlatego lubię prowadzić zajęcia na ten temat. Zawsze przygotowuję ciekawe zajęcia, nie lubię korzystać tylko gotowych materiałów, ale stawiam na gry, zabawy językowe i kreatywną pracę ze studentem. Znam język angielski, niderlandzki oraz podstawy niemieckiego, co czasem przydaje się podczas prowadzenia zajęć, jednak już od pierwszych lekcji posługuję się (prawie) wyłącznie językiem polskim, w taki sposób, by nie przerazić studenta, a zmotywować. Nauczanie niderlandzkiego: Podczas zajęć wykorzystuję podręczniki belgijskie oraz holenderskie oraz artykuły, muzykę i książki. Staram się, aby każde zajęcia były ciekawe i wnosiły konkretną wiedzę. Skupiam się na konwersacji i słownictwie ale także na regułach gramatycznych w taki sposób, by nie zniechęcać, a pokazywać jak wykorzystać je w praktyce. Interesuje się kulturą Niderlandów i często korzystam ze swojej wiedzy by uatrakcyjnić zajęcia.
3 apjes123 niderlandzki, niemiecki
Od 2003 roku pracuję jako nauczyciel języka niemieckiego w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie. Uczę w klasach I – III na wszystkich poziomach nauczania – od grup początkujących, poprzez średniozaawansowane, po grupy z rozszerzonym programem języka niemieckiego. Szczególną satysfakcje przynosi mi praca z uczniami przygotowującymi się do matury z języka niemieckiego, zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym, oraz wysokie wyniki osiągane podczas tego egzaminu (w części pisemnej i ustnej) przez moich uczniów. Podczas zajęć stosuję nowoczesne i aktywizujące metody nauczania, stawiam na umiejętność komunikowania się w języku obcym nie zaniedbując jednak poprawności gramatycznej i bogactwa językowego. Dzięki otwartości, sumienności, zaangażowaniu w pracę, łatwości nawiązywania kontaktów, indywidualizacji pracy z uczniem, dostosowaniu tempa pracy do każdej z grup, moi podopieczni chętnie uczą się języka niemieckiego, wybierają go jako przedmiot maturalny oraz interesują się kulturą i historią krajów niemieckojęzycznych. Jestem w stanie poprowadzić zajęcia dla każdej grupy wiekowej, jednak najchętniej współpracuję z młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych, studentami i osobami dorosłymi. Doświadczenie w pracy ze studentami i osobami dorosłymi zdobyłam współpracując z Korporacją Nauczycieli Prywatnych, prowadząc dla nich lekcje indywidualne i grupowe. W razie zainteresowania z przyjemnością poprowadzę także zajęcia z języka niderlandzkiego.
4 chrobak niderlandzki
Brak informacji
5 E.Krawczyk angielski, niderlandzki
Brak informacji
6 kapabela niderlandzki
Oto niektóre z opinii wystawionych przez moich uczniów na temat prowadzonych przeze mnie zajęć: \"Bardzo polecam lekcje z Patrycją.Wiedza na bardzo wysokim poziomie,skuteczna pomoc nawet w przypadkach beznadziejnych jak mój.Rzetelny i dobry kontakt,świetna współpraca,tempo dostosowane do umiejętności nauczanego.Zajęcia w elastycznych godzinach,bardzo miła atmosfera bez stresu.Patrycja jest bardzo cierpliwa i otwarta ,zagadnienia tłumaczy w sposób bardzo przystępny.Lekcje nastawione są przede wszystkim na mówienie ,powtarzanie do tego mnóstwo gramatyki i ćwiczeń słownikowych.Jeśli chcecie nauczyć się j. niderlandzkiego to jak najbardziej polecam.\" \"Świetnie uczy, jest bardzo komunikatywna, rozmowna, i sympatyczna. Lekcje przebiegają bardzo przyjemnie, na lekcjach panuje bardzo miła i luźna atmosfera. Ma bardzo duuuużą wiedzę i potrafi ją przekazać:) Bardzo serdecznie polecam każdemu kto ma kłopoty z tym językiem lub chce się go nauczyć :)\" reszta na stronie http://www.e-korepetycje.net/kapabela#opinie
7 karwro angielski, niderlandzki, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
8 Marzanna_JK niderlandzki
Uczyłam języka niderlandzkiego od 1991 roku na Uniwersytecie Wrocławskim oraz prywatnie. W 2005 roku otrzymałam nagrodę rektora za osiągnięcia dydaktyczne. W 2001 roku prowadziłam naukę języka polskiego dla klientów niderlandzkojęzycznych. Od 2014 prowadzę regularnie zajęcia na poziomach A1 do C1 w tym prowadziłam i prowadzę intensywne kurs językowy przygotowujący do pracy za granicą.
9 MarzenaKus angielski, niderlandzki
Lektor języka angielskiego z 15 letnim doświadczeniem w nauczaniu (pół etatu), doświadczeniem w tłumaczeniu (ok, 10 lat) oraz prowadzeniu szkoleń z umiejętności miękkich (ponad 2 lata).
10 niderlandzki.angielskidladzieci angielski, niderlandzki
Od 6 lat zajmuję się nauczaniem języków (niderlandzki, angielski i polski dla obcokrajowców) oraz tłumaczeniami nieprzysięgłymi. Między innymi przez rok uczyłam studentów studiów dziennych i wieczorowych na wrocławskiej filologii niderlandzkiej. Organizuję i prowadzę kursy językowe dla różnych grup zawodowych i wiekowych. Lubię te kursy dostosowane do potrzeb kursantów, ponieważ wymagają ode mnie poszerzenia wiedzy. Równie chętnie prowadzę zajęcia z języka medycznego, biznesowego, prawniczego jak i technicznego. Lubię pracę z dziećmi, ponieważ daje dużo radości i wymaga kreatywności w obszarach, które w nauce dorosłych już nie występują, ale również pracę z dorosłymi, którzy uczą się języka od podstaw, ponieważ u nich przełamywanie bariery językowej jest zadaniem trudnym, ale właśnie dlatego satysfakcjonującym. Oferta tyczy się nie tylko zajęć stacjonarnych ale również E-learningu. Zachęcam do spróbowania.
0-100