korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: litewski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka litewskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka litewskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 12 lektorów.
język litewski Warszawa
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 1989zuza litewski
Jestem osobą odpowiedzialną, zaangażowaną, energiczną. Umiem szukać wiadomości potrzebnych dla siebie oraz studentów, jestem otwarta na zmianę programu nauczania, by dostosować go do potrzeb słuchaczy. Mam kontakty zagraniczne z native speakerami danego języka, tłumaczami, mam dostęp do wielu materiałów, znam metodologię nauczania i staram się być kreatywna. Moim atutem jest fakt, że przez ponad rok mieszkałam za granicą i pracuję w litewskiej firmie. Mogę dostosować czas zajęć do użytkowników. Jestem osobą wymagającą wobec siebie i innych.
2 alamic litewski
Jestem doktorantką II rok SNS PAN, pracuję w prywatnych szkołach językowych; uczę także obcokrajowców języka polskiego (Ambasada Gruzji); ze względu na ukończone studia przygotowuję uczniów i studentów do zajęć z zakresu gramatyka języka, literatura, leksyka, słownictwo specjalistyczne, tłumaczenia; przygotowuję do matury, prowadzę konwersacje; posiadam odpowiednie materiały, testy, repetytoria; dysponuję także autorskim programem nauczania; wkrótce zamierzam założyć własną działalność gosodarczą (a zatem będzie możliwość wystawienia rachunku na podstawie Fak-VAT)
3 BasiaG litewski
Urodziłam się na Litwie, więc doskonale znam język, kulturę, społeczność Litwy z jej wartościami i tradycjami , dodatkowymi atutami mnie jest wysoka komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność .
4 Doktorantka00 litewski, rosyjski
Brak informacji
5 FollowOlga angielski, litewski, niemiecki
Jestem lektorem z certyfikatem CELTA, od wielu lat uczę różnych ludzi angielskiego. Na co dzień zajmuję się Business English, jednak wieczorami i w weekendy udzielam korepetycji. Krótko: Uwielbiam uczyć angielskiego.
6 izstrzelecka litewski
Brak informacji
7 jozefina litewski, włoski
Języki obce są moją pasją a nauczanie innych ludzi przyjemością. Jestem lektorką języków obcych od 2008r. i podejmuję się nauki osób w każdym wieku. Posiadam doskonałe doświadczenie w nauce języków na kursach standardowych, in-company jak i specjalistycznych. Miałam możliwość pogłębiania swoich umiejętności językowych (tłumaczeniowych) podczas pracy w dyplomacji, korporacjach i turystyce. Prowadzone przeze mnie zajęcia są nie tylko nauką języką, ale także poznaniem kultury danego państwa. Staram się, aby podczas moich zajęc każdy uczeń doskonalił się w użyciu jezyka: w mowie, piśmie i rozumiał doskonale język literacki jak i potoczny.
8 lineddalice litewski, rosyjski
Brak informacji
9 Lithuania litewski, rosyjski
Urodziłam się i spędziłam 18 lat w Wilnie. Stąd moja świetna znajomość jeżyków litewskiego i rosyjskiego. Znam również bardzo dobrze kulturę Litwy, Rosji i innych krajów byłego Związku Radzieckiego. Prowadziłam zajęcia na UW w ciągu czterech lat. Studenci mnie lubili, o czym się dowiadywałam również kilka lat po ukończeniu współpracy z Instytutem.
10 lithuanian litewski
Brak informacji
0-100