korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: japoński
- miasto: Wrocław
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka japońskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka japońskiego w województwie dolnośląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 4 lektorów.
język japoński Wrocław
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 anna-jap japoński
Absolwentka filologii japońskiej na UAM w Poznaniu. W czasie studiów zostałam lauretką pierwszego miejsca konkursu krasomówczego z Języka Japońskiego organizowanego przez Ambasadę Japonii w Warszawie, a także stypendystką Rządu Japońskiego na Uniwersytecie w Chiba. Posiadam najwyższe certyfikaty z języków: japońskiego (JLPT N1) i angielskiego (Cambridge Proficiency). Jestem osobą otwartą i łatwo nawiązującą kontakt. Sumiennie i skrupulatnie wywiązuję się z powierzonych mi zadań. Największą satysfakcję przynoszą mi te, które wymagają wkładu własnej inwencji, jak tworzenie interesujących i dopasowanych do różnorodnych potrzeb suchaczy zajęć. Prywatne zainteresowania kulturą klasyczną i współczesną Japonii chętnie wykorzystam w nauczaniu. Dwukrotny pobyt w Japonii pozwoli mi skutecznie przygotować osoby zainteresowane wyjazdem pod względem językowym i merytorycznym, a doświadczenie w pracy tłumacza w firmie japońskiej do prowadzenia zajęć z języka i kultury biznesu. Niewielkie doświadczenie w nauczaniu języka rekompensuje chęć do pracy i pomysłowość, oraz ustawiczna gotowość do poszerzania swoich kwalifikacji i samodoskonalenia się.
2 Gummys14 japoński, polski dla cudzoziemców
Prowadzę korepetycje już 8 lat z języka angielskiego i japońskiego. Uczyłam języka polskiego jako obcego w różnych firmach. Moi uczniowie są zadowoleni i ich osiągnięcia cieszą. Zdają egzaminy z japońskiego na 100% oraz blisko tego wyniku. Jestem cierpliwą, opanowaną osobą, która z humorem podchodzi do nauczania. Czasem stosuję niekonwencjonalne metody, by pobudzić wyobraźnię. Zajęcia z obcokrajowcami należą do moich ulubionych, ponieważ wtedy obie strony uczą się czegoś nowego. Równie ciekawe są zajęcia z japońskiego z ludźmi, dla których Japonia jest pasją. Zapraszam serdecznie.
3 HumanProfess angielski, arabski, grecki, hiszpański, japoński, niemiecki, rosyjski, włoski
Centrum językowo- szkoleniowe tworzą ludzie, których pasją jest zarówno nauczanie, ale co najważniejsze stałe poszerzanie wiedzy z zakresu języków obcych oraz określonych dziedzin nauki. Nasza firma oferuje elastyczne formy współpracy jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Zależy nam abyście Państwo czerpali maksymalną satysfakcję z prowadzonych przez nas usług, dlatego też nasz zespół stanowią wyjątkowi ludzie, cechujący się profesjonalizmem, pasją oraz kreatywnością w prowadzeniu zajęć.
4 manabou japoński, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
0-100