korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: japoński
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka japońskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka japońskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 35 lektorów.
język japoński Warszawa
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 9drupi99 japoński
Brak informacji
2 AdamKlaw japoński
Atuty: Wyjątkowo dobrze czuję się w zawodzie nauczyciela. Potrafię przekazać innym wiedzę, którą sam posiadam. Jestem sumienny i obowiązkowy. Całkowicie bez nałogów. Elastyczny jeżeli chodzi o godziny pracy.
3 aiaipin0817 japoński
Brak informacji
4 akihito99 japoński
Hello Everybody, I am Japanese and would love to teach this fascinating language everyone. It can be your hobby or you may need it at work, maybe you are planning a journey to Japan or want to set up business relation with Japanese partner. I can be helpful. Let`s discover Japan together! I have 2 year experience in teaching Japanese here in Poland, groups and individuals. Almost all my students are beginners but we start with Japanese from the very beginning. We learn step by step according to student individual needs, hobby. I run also Japanese calligraphy class. I can not speak Polish, so please contact me in English please.
5 Amakaze japoński
Brak informacji
6 badominton japoński
Brak informacji
7 bethaelien japoński
Brak informacji
8 cedrik1410 japoński
Witam, jestem lektorem z dużym doświadczeniem w nauczaniu, prowadzę nieprzerwanie zajęcia od 2000 rok, a od 2009 także z japońskiego. Nauczanie to moja największa pasja i bardzo poważnie podchodzę do każdego ucznia. Materiały i testy przygotowuje indywidualnie dla każdego słuchacza. Serdecznie zapraszam do nauki.
9 DSakura japoński
Obecnie kończę III rok studiów licencjackich na kierunku filologia japońska. Dotychczas udało mi się zdobyć doświadczenie tylko w kwestii udzielania korepetycji, ale ze względu na ciągłe zainteresowanie tematem oraz fakt, iż sama wciąż studiuję, myślę, że łatwo byłoby mi się zidentyfikować z osobami uczonymi i w odpowiedni sposób tłumaczyć zagadnienia. Szukam pracy dorywczej, na weekendy lub wieczory.
10 Gosia.B.2005 japoński
doświadczenie akademickie w nauczaniu języka, bardzo dobre przygotowanie do nauczania gramatyki, przygotowanie do organizacji i obsługi kursów języka japońskiego w Japonii ( dodatkowe kwalifikacje: uprawnienia pilota wycieczek z jezykiem japońskim), doswiadczenie w tłumaczeniu, w tym technicznym, zwłaszcza branża motoryzacyjna, przygotowanie i doswiadczenie akademickie w nauczaniu literatury japońskiej.
0-100