korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: japoński
- miasto: Rzeszów
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podkarpackim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka japońskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka japońskiego w województwie podkarpackim


Przejdź do:
  Znaleziono 3 lektorów.
język japoński Rzeszów
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 anna-136 japoński
Witam! Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego - wydział japonistyki. Odbyłam również półroczny kurs językowy w Osace. Posiadam duże doświadczenie w nauce zarówno osób młodszych jak i starszych. Zapewniam wszelkie pomoce naukowe. Zajęcia prowadzę w sposób ciekawy i zachęcający do dalszej nauki.
2 kwolsz japoński
Japonista po studiach magisterskich i doktoracie, 5 pobytach w Japonii, mający codzienny kontakt z praktycznym, żywym japońskim od 24 lat. Również absolwent studiów magisterskich na kierunku: filologia słowiańska (specjalność: bułgarystyka). Znający na poziomie bardzo zaawansowanym 3 języki obce, uczący się 4 kolejnych. Kochający języki, przeświadczony, iż opanowanie 10 języków obcych jest w zasięgu każdego człowieka. Metodyk nauczania języka japońskiego, twórca autorskiego programu kursu metodyki nauczania tego języka, który przez 2 lata był realizowany w Zakładzie Japonistyki UJ. Lektor i korepetytor języka japońskiego od 17 lat, uczący zarówno dzieci (najmłodsze - 5-letnie), młodzież, jak i dorosłych, prowadzący kursy przygotowawcze do egzaminu JLPT na wszystkich poziomach. Twórca bloga o nauczaniu języka japońskiego - pierwszego w polskiej blogosferze. Twórca szkoły japońskiego Makoto w Krakowie, w której wprowadza innowacyjne metody nauczania języka. Uczestnik licznych kursów z metodyki nauczania języków obcych (ostatni: Kapelusze Lektora), systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje. Tłumacz przysięgły języka japońskiego od 10 lat, również ekspert Ministerstwa Sprawiedliwości odnośnie tego języka. Uczestnik kursu dla lektorów polskiego jako obcego. W nauczaniu języka bezpośrednie przełożenie na efekty mają dwa czynniki: charyzma, osobowość lektora oraz jego warsztat, przygotowanie metodyczne. Jestem przekonany, iż na obu tych płaszczyznach potrafię spełnić nawet wygórowane oczekiwania. Na moich lekcjach nie pozwalam nikomu się nudzić, stosując różnorodne metody nauczania, quizy, gry, odgrywanie scenek. Prezentuję język na szerokim tle kulturowym, dbając, by pomiędzy słuchaczami istniała zawsze luka informacyjna - podstawowy warunek autentycznej komunikacji. Prowadzę działalność gospodarczą, mogę więc wystawiać faktury.
3 SayuriTG japoński
Jestem *Native Speaker j. Japońskiego* Mieszkam już długo w Polsce. Mówię po Polsku i Angielsku. Nauczałam języka Japońskiego ponad 6 lat. Uczę kaligrafi pisma Japośkiego i również czytania tekstu.
0-100