korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: japoński
- województwo: podkarpackie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podkarpackim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka japońskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka japońskiego w mieście Rzeszów


Przejdź do:
  Znaleziono 5 lektorów.
język japoński podkarpackie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 anna-136 japoński
Witam! Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego - wydział japonistyki. Odbyłam również półroczny kurs językowy w Osace. Posiadam duże doświadczenie w nauce zarówno osób młodszych jak i starszych. Zapewniam wszelkie pomoce naukowe. Zajęcia prowadzę w sposób ciekawy i zachęcający do dalszej nauki.
2 Gosia.B.2005 japoński
doświadczenie akademickie w nauczaniu języka, bardzo dobre przygotowanie do nauczania gramatyki, przygotowanie do organizacji i obsługi kursów języka japońskiego w Japonii ( dodatkowe kwalifikacje: uprawnienia pilota wycieczek z jezykiem japońskim), doswiadczenie w tłumaczeniu, w tym technicznym, zwłaszcza branża motoryzacyjna, przygotowanie i doswiadczenie akademickie w nauczaniu literatury japońskiej.
3 julichan japoński
Jestem tłumaczem przysięgłym języka japońskiego. Po ukończeniu studiów pracowałam jako lektor w szkole językowej oraz uczyłam języka polskiego dla obcokrajowców. Mam stały kontakt z językiem. Przez póltora roku przebywałam w Japonii na stypendium z praktycznej nauki języka oraz socjologii. Po powrocie podjęłam pracę w japońskiej firmie produkcyjnej, a w 2005 roku zdobyłam uprawnienia tłumacza przysięgłego. Przez ostatnie lata prowadziłam również korepetycje z japońskiego. Chętnie podejmę pracę w charakterze lektora, gdyż bardzo cenię sobie kontakt z ludźmi. Języki obce są moją pasją, a nauczanie języka, który opanowałam poprzez wieloletnie doświadczenie przyniesie mi dużo satysfakcji. Podejmę się pracy z grupami o różnym stopniu zaawansowania. Jestem osobą komunikatywną, elastyczną i zaangażowaną w osiąganie powierzonych zadań
4 SayuriTG japoński
Jestem *Native Speaker j. Japońskiego* Mieszkam już długo w Polsce. Mówię po Polsku i Angielsku. Nauczałam języka Japońskiego ponad 6 lat. Uczę kaligrafi pisma Japośkiego i również czytania tekstu.
5 ZajęciaZKingą angielski, francuski, japoński
Przez lata nauczania nabrałam dużo doświadczenia w pracy indywidualnej z uczniami jak i w grupach. Cały czas stawiam na rozwój bazy materiałów oraz doskonalenie metod przekazywania wiedzy językowej. Ważne jest dla mnie także by zaangażować ucznia w zajęcia i by dostrzegał postępy w swojej edukacji. Jestem osobą wymagającą, ale też cierpliwą i staram się stworzyć dla ucznia możliwie najbardziej optymalne warunki rozwoju.
0-100