korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: japoński
- województwo: małopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka japońskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka japońskiego w mieście Kraków


Przejdź do:
  Znaleziono 14 lektorów.
język japoński małopolskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 aespritka japoński
Jestem absolwentką Japonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Teraz mieszkam w Krakowie. Chętnie udzielę lekcji oraz korepetycji z języka japońskiego na każdym poziomie. Byłam w Japonii dwa razy, głównie w celach językowych, jako nauczyciel i korepetytor zbieram moje doświadczenia już od 4 lat. Moje lekcje są ciekawe i dobierane do ucznia indywidualnie. Korzystam z materiałów po polsku, angielsku i japońsku. Chętnie poprowadzę też zajęcia w większych grupach. Prowadzę również zajęcia w szkołach językowych.
2 Aleksandra845 japoński
Brak informacji
3 AnnaS2014 japoński
Moje doświadczenie jako nauczyciela języków obcych rozpoczęło się w czasie studiów, kiedy to przez rok udzielałam prywatnych lekcji języka angielskiego. Miałam też okazję w zastępstwie poprowadzić lekcję języka japońskiego w szkole językowej. Praca w korporacji uniemożliwiła mi na kilka lat kontynuowania zawodu lektora, jednak udało mi się do niego powrócić jako nauczyciel języka polskiego dla japońskich pracowników firmy, co miało miejsce w latach 2008 - 2013. Na nowo odkryłam swoją pasję jako lektor, tym razem nauczając obcokrajowców mojego ojczystego języka. W latach 2015 - 2016 prowadziłam zajęcia z języka japońskiego w Empik School (dział klientów korporacyjnych).
4 badominton japoński
Brak informacji
5 BarbaraPorzucek japoński
Brak informacji
6 Gosia.B.2005 japoński
doświadczenie akademickie w nauczaniu języka, bardzo dobre przygotowanie do nauczania gramatyki, przygotowanie do organizacji i obsługi kursów języka japońskiego w Japonii ( dodatkowe kwalifikacje: uprawnienia pilota wycieczek z jezykiem japońskim), doswiadczenie w tłumaczeniu, w tym technicznym, zwłaszcza branża motoryzacyjna, przygotowanie i doswiadczenie akademickie w nauczaniu literatury japońskiej.
7 julichan japoński
Jestem tłumaczem przysięgłym języka japońskiego. Po ukończeniu studiów pracowałam jako lektor w szkole językowej oraz uczyłam języka polskiego dla obcokrajowców. Mam stały kontakt z językiem. Przez póltora roku przebywałam w Japonii na stypendium z praktycznej nauki języka oraz socjologii. Po powrocie podjęłam pracę w japońskiej firmie produkcyjnej, a w 2005 roku zdobyłam uprawnienia tłumacza przysięgłego. Przez ostatnie lata prowadziłam również korepetycje z japońskiego. Chętnie podejmę pracę w charakterze lektora, gdyż bardzo cenię sobie kontakt z ludźmi. Języki obce są moją pasją, a nauczanie języka, który opanowałam poprzez wieloletnie doświadczenie przyniesie mi dużo satysfakcji. Podejmę się pracy z grupami o różnym stopniu zaawansowania. Jestem osobą komunikatywną, elastyczną i zaangażowaną w osiąganie powierzonych zadań
8 kwolsz japoński
Japonista po studiach magisterskich i doktoracie, 7 pobytach w Japonii, mający codzienny kontakt z praktycznym, żywym japońskim od 24 lat. Również absolwent studiów magisterskich na kierunku: filologia słowiańska (specjalność: bułgarystyka). Znający na poziomie bardzo zaawansowanym 3 języki obce, uczący się 4 kolejnych. Kochający języki, przeświadczony, iż opanowanie 10 języków obcych jest w zasięgu każdego człowieka. Metodyk nauczania języka japońskiego, twórca autorskiego programu kursu metodyki nauczania tego języka, który przez 2 lata był realizowany w Zakładzie Japonistyki UJ. Lektor i korepetytor języka japońskiego od 23 lat, uczący zarówno dzieci (najmłodsze - 5-letnie), młodzież, jak i dorosłych, prowadzący kursy przygotowawcze do egzaminu JLPT na wszystkich poziomach. Uczestnik licznych kursów z metodyki nauczania języków obcych (ostatni: Kapelusze Lektora), systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje. Tłumacz przysięgły i symultaniczny języka japońskiego od 15 lat. W nauczaniu języka bezpośrednie przełożenie na efekty mają dwa czynniki: charyzma, osobowość lektora oraz jego warsztat, przygotowanie metodyczne. Jestem przekonany, iż na obu tych płaszczyznach potrafię spełnić nawet wygórowane oczekiwania. Na moich lekcjach nie pozwalam nikomu się nudzić, stosując różnorodne metody nauczania, quizy, gry, odgrywanie scenek. Prezentuję język na szerokim tle kulturowym, dbając, by pomiędzy słuchaczami istniała zawsze luka informacyjna - podstawowy warunek autentycznej komunikacji. Prowadzę działalność gospodarczą, mogę więc wystawiać faktury. Czy nie myślałeś/ nie myślałaś nigdy o nauce egzotycznego języka? Język japoński cieszy się w Polsce olbrzymią popularnością - kilkanaście osób na jedno miejsce przy egzaminach wstępnych na japonistyki - podbijaną jeszcze przez fascynację mangą, anime, przez konwenty mangowe. A jednocześnie język ten odstrasza potencjalnych chętnych do zmierzenia się z jego zawiłościami. Pewnie słyszeliście o trudnym piśmie kanji, czy skomplikowanej gramatyce. Japońskiego zdecydowanie należy uczyć się z doświadczonym lektorem. Zatrudnij nauczyciela z najwyższej półki - wieloletniego wykładowcę akademickiego, autora publikacji i bloga o nauczaniu japońskiego. Ze mną ten język nie będzie dla Ciebie zbyt trudny, nie na tyle, aby problemy przesłoniły Tobie piękno języka. Zapraszam :)
9 Mcfs1701 japoński
Brak informacji
10 pawel_dybala angielski, japoński
Nauka języków jest jak rozwiązywanie zagadek logicznych - dostajesz do dyspozycji kolejne kawałki, konieczne do ułożenia coraz bardziej skomplikowanych całości. Wystarczy tylko zapamiętać, na jakiej zasadzie należy je ze sobą połączyć. Tym, co mnie osobiście zawsze motywowało do dalszej nauki, jest chęć dowiedzenia się, co będzie dalej - zupełnie jak przy czytaniu dobrego kryminału. Takie właśnie podejście staram się zastosować również jako nauczyciel. Lekcje muszą wciągać. W końcu - jeśli zagadka logiczna nie jest ciekawa, nawet fakt posiadania wszystkich potrzebnych kawałków raczej nie skłoni nikogo do ich ułożenia. Zatem - zapraszam na moje lekcje!
0-100