korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: japoński
- miasto: Kraków
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka japońskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka japońskiego w województwie małopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 11 lektorów.
język japoński Kraków
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 aespritka japoński
Jestem absolwentką Japonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Teraz mieszkam w Krakowie. Chętnie udzielę lekcji oraz korepetycji z języka japońskiego na każdym poziomie. Byłam w Japonii dwa razy, głównie w celach językowych, jako nauczyciel i korepetytor zbieram moje doświadczenia już od 4 lat. Moje lekcje są ciekawe i dobierane do ucznia indywidualnie. Korzystam z materiałów po polsku, angielsku i japońsku. Chętnie poprowadzę też zajęcia w większych grupach. Prowadzę również zajęcia w szkołach językowych.
2 AnnaS2014 japoński
Moje doświadczenie jako nauczyciela języków obcych rozpoczęło się w czasie studiów, kiedy to przez rok udzielałam prywatnych lekcji języka angielskiego. Miałam też okazję w zastępstwie poprowadzić lekcję języka japońskiego w szkole językowej. Praca w korporacji uniemożliwiła mi na kilka lat kontynuowania zawodu lektora, jednak udało mi się do niego powrócić jako nauczyciel języka polskiego dla japońskich pracowników firmy, co miało miejsce w latach 2008 - 2013. Na nowo odkryłam swoją pasję jako lektor, tym razem nauczając obcokrajowców mojego ojczystego języka. W latach 2015 - 2016 prowadziłam zajęcia z języka japońskiego w Empik School (dział klientów korporacyjnych).
3 badominton japoński
Brak informacji
4 BarbaraPorzucek japoński
Brak informacji
5 Gosia.B.2005 japoński
doświadczenie akademickie w nauczaniu języka, bardzo dobre przygotowanie do nauczania gramatyki, przygotowanie do organizacji i obsługi kursów języka japońskiego w Japonii ( dodatkowe kwalifikacje: uprawnienia pilota wycieczek z jezykiem japońskim), doswiadczenie w tłumaczeniu, w tym technicznym, zwłaszcza branża motoryzacyjna, przygotowanie i doswiadczenie akademickie w nauczaniu literatury japońskiej.
6 kwolsz japoński
Japonista po studiach magisterskich i doktoracie, 5 pobytach w Japonii, mający codzienny kontakt z praktycznym, żywym japońskim od 24 lat. Również absolwent studiów magisterskich na kierunku: filologia słowiańska (specjalność: bułgarystyka). Znający na poziomie bardzo zaawansowanym 3 języki obce, uczący się 4 kolejnych. Kochający języki, przeświadczony, iż opanowanie 10 języków obcych jest w zasięgu każdego człowieka. Metodyk nauczania języka japońskiego, twórca autorskiego programu kursu metodyki nauczania tego języka, który przez 2 lata był realizowany w Zakładzie Japonistyki UJ. Lektor i korepetytor języka japońskiego od 17 lat, uczący zarówno dzieci (najmłodsze - 5-letnie), młodzież, jak i dorosłych, prowadzący kursy przygotowawcze do egzaminu JLPT na wszystkich poziomach. Twórca bloga o nauczaniu języka japońskiego - pierwszego w polskiej blogosferze. Twórca szkoły japońskiego Makoto w Krakowie, w której wprowadza innowacyjne metody nauczania języka. Uczestnik licznych kursów z metodyki nauczania języków obcych (ostatni: Kapelusze Lektora), systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje. Tłumacz przysięgły języka japońskiego od 10 lat, również ekspert Ministerstwa Sprawiedliwości odnośnie tego języka. Uczestnik kursu dla lektorów polskiego jako obcego. W nauczaniu języka bezpośrednie przełożenie na efekty mają dwa czynniki: charyzma, osobowość lektora oraz jego warsztat, przygotowanie metodyczne. Jestem przekonany, iż na obu tych płaszczyznach potrafię spełnić nawet wygórowane oczekiwania. Na moich lekcjach nie pozwalam nikomu się nudzić, stosując różnorodne metody nauczania, quizy, gry, odgrywanie scenek. Prezentuję język na szerokim tle kulturowym, dbając, by pomiędzy słuchaczami istniała zawsze luka informacyjna - podstawowy warunek autentycznej komunikacji. Prowadzę działalność gospodarczą, mogę więc wystawiać faktury.
7 pawel_dybala angielski, japoński
Nauka języków jest jak rozwiązywanie zagadek logicznych - dostajesz do dyspozycji kolejne kawałki, konieczne do ułożenia coraz bardziej skomplikowanych całości. Wystarczy tylko zapamiętać, na jakiej zasadzie należy je ze sobą połączyć. Tym, co mnie osobiście zawsze motywowało do dalszej nauki, jest chęć dowiedzenia się, co będzie dalej - zupełnie jak przy czytaniu dobrego kryminału. Takie właśnie podejście staram się zastosować również jako nauczyciel. Lekcje muszą wciągać. W końcu - jeśli zagadka logiczna nie jest ciekawa, nawet fakt posiadania wszystkich potrzebnych kawałków raczej nie skłoni nikogo do ich ułożenia. Zatem - zapraszam na moje lekcje!
8 Pieprzyk_nihongo angielski, japoński
Brak informacji
9 roszpunka89 francuski, japoński
Brak informacji
10 shinpuu japoński
Jestem absolwentem japonistyki, obecnie przebywajacym w ramach wizy w Sapporo. Zameldowany w Malopolsce, jednak jezeli beda Panstwo zainteresowani moja kandydatura, istnieje mozliwosc przeprowadzki. Posiadam dyplom ukonczenia studiow japonistycznych, na wydziale filologii ogolnej, a moja narzeczona jest Japonka. Mam rowniez doswiadczenie jako korepetytor. Ze wzgledu na roznice czasu, w przypadku koniecznosci odbycia rozmowy kwalifikacyjnej, uprzejmie doradzam kontakt mailowy by nie obciazac firmy wydatkami. Przepraszam rowniez za brak znakow diakrytycznych - moja klawiatura nie posiada polskiego interfejsu.
0-100