korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- województwo: świętokrzyskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie świętokrzyskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Kielce


Przejdź do:
  Znaleziono 10 lektorów.
język hiszpański świętokrzyskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 ada89espanola hiszpański
Jestem absolwentką Iberystyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz po rocznym pobycie na Universidad Rey Juan Carlos w Madrycie. Chętnie udzielę lekcji z języka hiszpańskiego dorosłym, młodzieży i dzieciom. Zajęcia dostosowuję indywidualnie do potrzeb kursanta, gramatykę i słownictwo ubogacam w poznawanie kultury i historii krajów hiszpańsko-języcznych. Cena, czas i miejsce do uzgodnienia, pozdrawiam i hasta pronto! Ada:))
2 agatasanchez hiszpański
Jestem osoba bardzo pozytywną i sympatyczną, bardz lubię pracę i kontakty z ludźmi. Kontakty nawiązuję bardzo szybko. oD 7 lat jestem w związku z hiszpanem , stad bardzo dobra znajomość języka i kontakt z językiem na bieżaco .
3 hispanolatino hiszpański
Jestem native speakers- hispanohablante. Skończyłam szkołę podstawową i maturalną w Wenezueli, a w Polsce ukończyłem studiach wyżej magisterskich. Od 10 lat przygotowuje kandydatów na studiach Iberystyki a także do maturze rozszerzony Mam wieloletnie doświadczenie dzięki współpracy ze szkołami językowymi i firmami międzynarodowych. W Polsce mieszkam od 1982r
4 jdkkielce angielski, hiszpański
Pracuję w Kielcach od 2005 roku ucząc mojego ojczystego języka w prywatnych szkołach języków obcych oraz na Politechnice Świętokrzyskiej. Zatrudnienie w instytucjach prywatnych jak i państwowych umożliwiło mi doskonalenie moich umiejętności w zakresie nauczania zarówno języka praktycznego jak również przygotowywania uczniów do egzaminów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w mojej dotychczasowej karierze nauczycielskiej potrafię sprawnie przeprowadzić zajęcia w przyjaznej atmosferze i jednocześnie zapewnić możliwość naturalnej komunikacji z native speakerem oraz zmotywować uczniów do pracy nad wszystkimi umiejętnościami językowymi – mówieniem, pisaniem, słuchaniem oraz czytaniem. Moja znajomość języka polskiego pozwala mi na przewidywanie trudności jakie język angielski może przynieść polskim uczniom oraz efektywne wykorzystanie tej wiedzy w procesie nauczania.
5 Justinasoyyo hiszpański
Brak informacji
6 katarzynapolonia hiszpański
Brak informacji
7 mahisa1986 hiszpański
I´m writing to you to present my candidature as Spanish teacher. My name is Maria, and I´m Spanish. Therefore, Spanish is my mothertongue so I have wide knowledge of this language. Moreover, I have a degree in Hispanic Studies, what makes me proper candidate to Spanish teacher. I would like to work at Poland Schools, so I hope you to pay attention to my application in case you had a vacancy. Your Sincerely, Maria.
8 MatProfdeFLE francuski, hiszpański
Witam serdecznie! Jestem nauczycielem/lektorem języka francuskiego oraz j.hiszpańskiego. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Sorbony w Paryżu. Posiadam dyplom DELE Superior C2 (Poziom zaawansowany wyższy C2) wydany przez Instituto Cervantes w Madrycie oraz nostryfikację dyplomów PWSZ w Wałbrzychu i Université de Paris-Sorbonne Paris IV do stopnia naukowego Magistra Filologii Francuskiej obowiązującego na terytorium Hiszpanii wydaną przez Ministerstwo Edukacji, Dirección General de Política Universitaria, Subdirección General de Títulos y Reconocimiento de Cualificaciones w Madrycie. W mojej ponad pięcioletniej karierze zawodowej miałem (i co ważniejsze, wciąż mam) przyjemność dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi zarówno podczas zajęć, kursów, szkoleń indywidualnych jak i grupowych, w placówkach publicznych i prywatnych.
9 natdom1 hiszpański
Posiadam dobry kontak z dziećmi (opieka oraz nauczanie języka angielskiego i hiszpańskiego) Udzielam korpetycji od 3 lat, pracowałam i studiowałam w Hiszpanii, miałam żywy kontakt z jezykiem zarówno w pracy jak i kontakcie prywatnym. Jestem odpowiedzialna i pracowita. Lubię pracę w grupie.
10 profesora222 francuski, hiszpański
Jestem osobą otwartą, solidną i kompetentną. Potrafię przygotować do egzaminów maturalnych oraz przybliżyć wiedzę na temat Hiszpanii i kultury krajów hiszpańskojęzycznych. Zapraszam do współpracy.
0-100