korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- miasto: Lublin
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubelskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w województwie lubelskim


Przejdź do:
  Znaleziono 32 lektorów.
język hiszpański Lublin
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agata552 hiszpański
*Korepetycje z Hiszpańskiego* Serdecznie zapraszam na lekcje języka hiszpańskiego przez skype lub na żywo. Oferuje pomoc w odrabianiu prac domowych, tłumaczenia, pomoc w przygotowaniach do matury, egzaminów. Nauka od podstaw oraz na wyższych poziomach zaawansowania. Pracowałam w szkołach językowych w Hiszpanii, obecnie jestem tłumaczem dla hiszpańskiej firmy.. Posiadam wielolenie doświadczenie w korepetycjach na wszystkich poziomach nauki.
2 agniechka hiszpański
Absolwentka Iberystyki z uprawnieniami pedagogicznymi zaprasza na zajęcia w przyjaznej atmosferze.
3 Albablanca hiszpański
Jestem osobą sumienną i rzetelną, otwartą, sympatyczną i kontaktową. Praca z ludźmi sprawia mi ogromną przyjemność a bogate doświadczenie w nauczaniu przyczynia się do tego, że moje lekcje są bardzo ciekawe, pełne różnorodnej treści i w pełni profesjonalne. Długoletni pobyt w Hiszpanii pozwolił mi bardziej zbliżyć się do kultury tego wspaniałego kraju, poznać codzienne życie tubylców i pokochać ten wyjątkowy Półwysep oraz magiczne Wyspy. W pracy wykorzystuję wielorodność materiałów i najnowsze techniki nauczania. Moje zajęcia wyróżniają się bogactwem konwersacji opartych na kulturze Hiszpanii.
4 aleksandra.lublin angielski, hiszpański, portugalski
Jestem instruktorem harcerskim z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą jako wychowawca i wolontariusz.
5 AnetaEspanol hiszpański
Posiadam egzamin Dele Intermedio, jestem w trakcie przygotowywania do egzaminu Dele Superior. Kończąc studia podyplomowe: Metodyka nauczania języków obcych otrzymam uprawnienia do nauczania języków obcych w placówkach oświatowych. Odbyłam praktyki w Liceum i Gimnazjum Śródziemnomorskim w Lublinie w wymiarze 150 godzin. Nauczanie i język Hiszpański to moja pasja.
6 babibabi angielski, hiszpański, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
7 byrus1 hiszpański
Brak informacji
8 catalina.em90 angielski, hiszpański
Brak informacji
9 cosamariposa hiszpański
Jestem absolwentką studiów licencjackich na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej, obecnie kontynuuję studia magisterskie i poszukuję pracy. Moja przygoda z językiem hiszpańskim to nie tylko 3 lata studiów ale także 4 lata spędzone w klasie dwujęzycznej z językiem hiszpańskim w jednym z 16 takich oddziałów w Polsce. To także 80 h letniego kursu spędzonych w szkole językowej DILE w Salamance. Jestem osobą ambitną, posiadającą dużą wiedzę na temat krajów iberyjskich a także hiszpańskojęzycznych. Lubię kontakt z ludźmi a szczególnie z dziećmi, bardzo chętnie podzielę się moimi umiejętnościami z innymi i postaram się zarazić pasją do tego pięknego języka.
10 Dulce91 francuski, hiszpański
Jestem osobą punktualną, lubiącą uczyć i pomagaić nnym. Po za tym jestem osobą otwartą i kreatywną
0-100