korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- miasto: Lublin
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubelskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w województwie lubelskim


Przejdź do:
  Znaleziono 33 lektorów.
język hiszpański Lublin
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 agata552 hiszpański
*Korepetycje z Hiszpańskiego* Serdecznie zapraszam na lekcje języka hiszpańskiego przez skype lub na żywo. Oferuje pomoc w odrabianiu prac domowych, tłumaczenia, pomoc w przygotowaniach do matury, egzaminów. Nauka od podstaw oraz na wyższych poziomach zaawansowania. Pracowałam w szkołach językowych w Hiszpanii, obecnie jestem tłumaczem dla hiszpańskiej firmy.. Posiadam wielolenie doświadczenie w korepetycjach na wszystkich poziomach nauki.
3 agniechka hiszpański
Absolwentka Iberystyki z uprawnieniami pedagogicznymi zaprasza na zajęcia w przyjaznej atmosferze.
4 Albablanca hiszpański
Jestem osobą sumienną i rzetelną, otwartą, sympatyczną i kontaktową. Praca z ludźmi sprawia mi ogromną przyjemność a bogate doświadczenie w nauczaniu przyczynia się do tego, że moje lekcje są bardzo ciekawe, pełne różnorodnej treści i w pełni profesjonalne. Długoletni pobyt w Hiszpanii pozwolił mi bardziej zbliżyć się do kultury tego wspaniałego kraju, poznać codzienne życie tubylców i pokochać ten wyjątkowy Półwysep oraz magiczne Wyspy. W pracy wykorzystuję wielorodność materiałów i najnowsze techniki nauczania. Moje zajęcia wyróżniają się bogactwem konwersacji opartych na kulturze Hiszpanii.
5 aleksandra.lublin angielski, hiszpański, portugalski
Jestem instruktorem harcerskim z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą jako wychowawca i wolontariusz.
6 AnetaEspanol hiszpański
Posiadam egzamin Dele Intermedio, jestem w trakcie przygotowywania do egzaminu Dele Superior. Kończąc studia podyplomowe: Metodyka nauczania języków obcych otrzymam uprawnienia do nauczania języków obcych w placówkach oświatowych. Odbyłam praktyki w Liceum i Gimnazjum Śródziemnomorskim w Lublinie w wymiarze 150 godzin. Nauczanie i język Hiszpański to moja pasja.
7 babibabi angielski, hiszpański, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
8 byrus1 hiszpański
Brak informacji
9 catalina.em90 angielski, hiszpański
Brak informacji
10 cosamariposa hiszpański
Jestem absolwentką studiów licencjackich na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej, obecnie kontynuuję studia magisterskie i poszukuję pracy. Moja przygoda z językiem hiszpańskim to nie tylko 3 lata studiów ale także 4 lata spędzone w klasie dwujęzycznej z językiem hiszpańskim w jednym z 16 takich oddziałów w Polsce. To także 80 h letniego kursu spędzonych w szkole językowej DILE w Salamance. Jestem osobą ambitną, posiadającą dużą wiedzę na temat krajów iberyjskich a także hiszpańskojęzycznych. Lubię kontakt z ludźmi a szczególnie z dziećmi, bardzo chętnie podzielę się moimi umiejętnościami z innymi i postaram się zarazić pasją do tego pięknego języka.
0-100