korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- miasto: Łódź
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w województwie łódzkim


Przejdź do:
  Znaleziono 58 lektorów.
język hiszpański Łódź
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 1201justyna hiszpański
Nazywam się Justyna i jestem studentką filologii hiszpańskiej oraz studentką prawa. Miałam okazję mieszkać w Hiszpanii, m.in w Madrycie i Walencji. Ukończyłam sekcję dwujęzyczną z wykładowym językiem hiszpańskim - posiadam Titulo de Bachiller - tytuł matury hiszpańskiej. Przez 4 lata uczyłam się historii, geografii, historii sztuki i literatury Hiszpanii oraz zagadnień z gramatyki opisowej języka hiszpańskiego. Otrzymałam także stypendium z Ambasady Hiszpanii na pobyt w Hiszpanii w trakcie którego realizowałam projekt wymiany językowej. Ukończyłam także kurs języka hiszpańskiego na poziomie C2. Mam stały kontakt z językiem hiszpańskim dzięki zaangażowaniu w programie Mentor, który polega na opiece nad studentami zagranicznymi. Przez ostatnie lata pracowałam ucząc języka hiszpańskiego prywatnie na różnych poziomach zaawansowania. Przygotowywałam także słuchaczy do egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego. Podczas zajęć wykorzystuję metodę komunikatywną, dopasowaną indywidualnie do każdego słuchacza. Stosuję także materiały dodatkowe, które wzbogacają wiedzę z zakresu kultury kraju nauczanego języka. Wciąż doszkalam się i poszukuję coraz to nowszych metod, które pozwolą mi urozmaicać zajęcia. Jestem osobą ambitną i wymagającą, zarówno od siebie jak i od innych. Dokształcam się, biorę udział w kursach oraz praktykach językowych. Moją pasja jest język i kultura Hiszpanii, tłumaczenia oraz praca z ludźmi podczas kursów. Zainteresowanych współpracą ze mną proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.
2 13arrecife61 hiszpański, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą aktywną i kreatywną. Potrafię szybko nauczyć języka hiszpańskiego dostosowując wymagania do realnych potrzeb i możliwości. Pracuję w oparciu o książki i materiały hiszpańskie, na podstawie wypracowanych wlanych programów nauczania. Mój sposób nauczania nie wymaga samodzielnej pracy w domu. Języka polskiego uczę cudzoziemców już kilkanaście lat. Daje mi wiele zadowolenia i ogromną satysfakcję widząc jak osoba przeze mnie nauczana radzi sobie w Polsce - w życiu i na niwie zawodowej.
3 agamaj13 hiszpański
Brak informacji
4 agnieszkabw hiszpański
Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu. (Antoni Czechow) W pełni zgadzam się z opinią cytowanego przeze mnie rosyjskiego pisarza. Dlatego, język hiszpański stał się moją pasją, którą chętnie dzielę się ze wszystkimi, którzy czują w sobie chociaż odrobinę \"hiszpańskojęzycznego ducha\". Język hiszpański to nie tylko odmiana czasowników, ale również bogata tradycja i mieszkanka kultur. To nie tylko walki byków, plaże i palmy. Wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć dlaczego walencyjski mnich nie chce mieć nic wspólnego z mieszkańcami miasta Lorca i dlaczego w owym mieście mógł bezkarnie żyć nawet potencjalny morderca króla, oraz dlaczego Hiszpanie kochają Pietruszkową Wyspę (i wiele, wiele więcej), zapraszam do współpracy.
5 alejandra26 hiszpański
Brak informacji
6 alejandra81 hiszpański
Brak informacji
7 ALEKSANDRAP hiszpański, włoski
Oprócz silnej motywacji ucznia, do nauki języka obcego potrzebny jest też kompetentny nauczyciel. Od 10 lat mam stały kontakt z językiem włoskim, ostatnie pięć spędziłam na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie (departament Italianistyki). Sprawia mi przyjemność przekazywanie wiedzy na temat tego kraju i jego języka. Odbyłam praktyki w Ambasadzie RP w Rzymie (tłumaczenia pisemne i ustne z włoskiego na polski i z polskiego na włoski). Mam doświadczenie w tłumaczeniach oraz udzielaniu indywidualnych lekcji. W przejrzysty sposób rozwieję wszelkie wątpliwości z zakresu gramatyki, pomogę poszerzyć słownictwo oraz przygotować się do egzaminów CELS i CELI, matury. Serdecznie zapraszam!
8 ALONSO5 hiszpański
Jestem obywatelem Peru. Język hiszpański jest moim językiem ojczystym. W trakcie udzielania lekcji staram się jak najmniej mówić po polsku. Jestem osobą otwartą i komunikatywną, kładę duży nacisk na fonetykę, komunikację i porozumiewanie się. Ze mną na pewno osiągniesz oczekiwany efekt!
9 annawaszka hiszpański
Brak informacji
10 anna_polaca hiszpański
Czlowiek spokojny o łagodnym podejsciu lektor / nauczyciel kompetentny z 10-cio letnim doświadczeniem, dodatkowym atutem jest migracja do Meksyku w latach 2005-2010. Posługuje się językiem jak native speaker.
0-100