korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- województwo: kujawsko-pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Bydgoszcz
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Toruń


Przejdź do:
  Znaleziono 26 lektorów.
język hiszpański kujawsko-pomorskie
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 agusiek hiszpański
Jestem absolwentką studiów nauczycielskich filologii hiszpańskiej oraz studiów magisterskich na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam uprawnienia do nauczania, jest to także moją pasją.
3 angela8888 hiszpański
Brak informacji
4 annawaszka hiszpański
Brak informacji
5 cubanita85 hiszpański
Hello, I have been living in Poland since October 2011. I was born and raised in Cuba but I also lived in USA for 7 years. I offer help through conversation in both English and Spanish (also business). I have a car so I can get to You around Bydgoszcz area. In case of questions please do not hesitate to contact me. Have a great day! :)
6 DANIELH hiszpański
Brak informacji
7 espanola123 hiszpański
Brak informacji
8 EwaEmilia angielski, hiszpański, włoski
Brak informacji
9 Faden2012 angielski, hiszpański
Języki obce są moją pasją, dlatego łatwo mi dzielić się nią z innymi. W dzisiejszym świecie nie można funkcjonować bez ich znajomości. Uważam, iż warto dać sobie czy swoim dzieciom szansę na lepszą przyszłość i inwestować w naukę języków obcych. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych :) Każdy jest w stanie nauczyć się w jakimś stopniu języka, wystarczy trochę wiary w siebie i wysiłku. W pracy lektora i korepetytora największą radość sprawiają mi postępy moich uczniów. Niezależnie od tego czy są wielkie czy też prawie niewidoczne dla samego ucznia. Ja ze swej strony dokładam wszelkich starań by każdy czuł się dobrze na zajęciach i mógł jak najwięcej z nich wynieść ( nie licząc ołówków etc. :) W ciągu kilku lat mej pracy miałam do czynienia z różnego rodzaju słuchaczami, przygotowując ich do państwowych egzaminów, podjęcia pracy za granicą czy też rozwijając ogólne zdolności językowe. Każdy miał ten sam cel: osiągnąć sukces. Wierzę, że razem możemy tego dokonać.
10 frambuesa hiszpański
Brak informacji
0-100