korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- miasto: Kielce
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie świętokrzyskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w województwie świętokrzyskim


Przejdź do:
  Znaleziono 6 lektorów.
język hiszpański Kielce
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 ada89espanola hiszpański
Jestem absolwentką Iberystyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz po rocznym pobycie na Universidad Rey Juan Carlos w Madrycie. Chętnie udzielę lekcji z języka hiszpańskiego dorosłym, młodzieży i dzieciom. Zajęcia dostosowuję indywidualnie do potrzeb kursanta, gramatykę i słownictwo ubogacam w poznawanie kultury i historii krajów hiszpańsko-języcznych. Cena, czas i miejsce do uzgodnienia, pozdrawiam i hasta pronto! Ada:))
2 jdkkielce angielski, hiszpański
Pracuję w Kielcach od 2005 roku ucząc mojego ojczystego języka w prywatnych szkołach języków obcych oraz na Politechnice Świętokrzyskiej. Zatrudnienie w instytucjach prywatnych jak i państwowych umożliwiło mi doskonalenie moich umiejętności w zakresie nauczania zarówno języka praktycznego jak również przygotowywania uczniów do egzaminów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w mojej dotychczasowej karierze nauczycielskiej potrafię sprawnie przeprowadzić zajęcia w przyjaznej atmosferze i jednocześnie zapewnić możliwość naturalnej komunikacji z native speakerem oraz zmotywować uczniów do pracy nad wszystkimi umiejętnościami językowymi – mówieniem, pisaniem, słuchaniem oraz czytaniem. Moja znajomość języka polskiego pozwala mi na przewidywanie trudności jakie język angielski może przynieść polskim uczniom oraz efektywne wykorzystanie tej wiedzy w procesie nauczania.
3 Justinasoyyo hiszpański
Brak informacji
4 mahisa1986 hiszpański
I´m writing to you to present my candidature as Spanish teacher. My name is Maria, and I´m Spanish. Therefore, Spanish is my mothertongue so I have wide knowledge of this language. Moreover, I have a degree in Hispanic Studies, what makes me proper candidate to Spanish teacher. I would like to work at Poland Schools, so I hope you to pay attention to my application in case you had a vacancy. Your Sincerely, Maria.
5 MatProfdeFLE francuski, hiszpański
Witam serdecznie! Jestem nauczycielem/lektorem języka francuskiego oraz j.hiszpańskiego. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Sorbony w Paryżu. Posiadam dyplom DELE Superior C2 (Poziom zaawansowany wyższy C2) wydany przez Instituto Cervantes w Madrycie oraz nostryfikację dyplomów PWSZ w Wałbrzychu i Université de Paris-Sorbonne Paris IV do stopnia naukowego Magistra Filologii Francuskiej obowiązującego na terytorium Hiszpanii wydaną przez Ministerstwo Edukacji, Dirección General de Política Universitaria, Subdirección General de Títulos y Reconocimiento de Cualificaciones w Madrycie. W mojej ponad pięcioletniej karierze zawodowej miałem (i co ważniejsze, wciąż mam) przyjemność dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi zarówno podczas zajęć, kursów, szkoleń indywidualnych jak i grupowych, w placówkach publicznych i prywatnych.
6 natdom1 hiszpański
Posiadam dobry kontak z dziećmi (opieka oraz nauczanie języka angielskiego i hiszpańskiego) Udzielam korpetycji od 3 lat, pracowałam i studiowałam w Hiszpanii, miałam żywy kontakt z jezykiem zarówno w pracy jak i kontakcie prywatnym. Jestem odpowiedzialna i pracowita. Lubię pracę w grupie.
0-100