korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- miasto: Gorzów Wielkopolski
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubuskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w województwie lubuskim


Przejdź do:
  Znaleziono 6 lektorów.
język hiszpański Gorzów Wielkopolski
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 kadzia francuski, hiszpański, portugalski
Chętnie poprowadzę zajęcia przez internet.
3 mahisa1986 hiszpański
I´m writing to you to present my candidature as Spanish teacher. My name is Maria, and I´m Spanish. Therefore, Spanish is my mothertongue so I have wide knowledge of this language. Moreover, I have a degree in Hispanic Studies, what makes me proper candidate to Spanish teacher. I would like to work at Poland Schools, so I hope you to pay attention to my application in case you had a vacancy. Your Sincerely, Maria.
4 osopanda84 hiszpański
Kilka słów o mnie: Zaraz po oboronie dyplomu magisterskiego z filologii polskiej, wyjechałam do Argentyny. Już wtedy posługiwałam się swobodnie językiem hiszpańskim. Pobyt w Argentynie ogomnie mnie ubogacił za równo jako osobę jak też w kwestii znajomości języka. Przez całe 5 lat pobytu mieszkałam z hiszpanami, argentyńczykami lub osobami z innych krajów Ameryki Łacińskiej. Miałam okazję poznać kulturę i zwyczaje na codzień. Nie posiadam zatem książkowej wiedzy choć wykszatłcenie filologiczne pomaga mi w nauczaniu. Choć obecnie mieszkam w Polsce nadal mam kontakt z hiszpańskojęzycznymi przyjaciółmi. Poszerzam nieustannie moją wiedze i umiejętności czytając, szukając, poznając coraz bardziej kulturę iberamerykańską. Mam doświadczenie pracy zarówno na lekcjach indywidualnych jak i z grupą. Lubię moją pracę. Zapraszam!
5 PACO43 hiszpański
Jestem rodowitym Hiszpanem. Język hiszpański jest moim ojczystym językiem. Mówię też po angielsku .
6 selvanegra hiszpański, niemiecki
Brak informacji
0-100