korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- miasto: Częstochowa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 11 lektorów.
język hiszpański Częstochowa
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 anetabarczynska angielski, hiszpański
Brak informacji
3 dominikamentel hiszpański
Jestem studentką piątego roku filologii hiszpańskiej i angielskiej o specjalizacji tłumaczeniowej. Dwukrotnie przebywałam na stypendium zagranicznym. Chętnie pomogę w nauce i wykonam tłumaczenia z języka hsizpańskiego. Gwarantuję interesujące materiały naukowe i ciekawy przebieg zajęć.
4 dudkins196 angielski, hiszpański
Jestem osobą, która nieustannie od 2008 udziela korepetycji dzieciom, młodzieży jak i osobom dorosłym. Od tego roku jest lektorem języka angielskiego w jednej ze szkół językowych. Praca ta przynosi mi ogrom satysfakcji, dzięki temu spełniam swoje zamierzenia życiowe. Pomoc innym a przy tym doskonalenie \\\\\\\'samego siebie\\\\\\\' to coś, czemu można poświecić swoje życie.
5 green_gables hiszpański
Brak informacji
6 Izahiszpanski hiszpański
Sądzę, iż jestem dobrym nauczycielem :)
7 krzysztof15 angielski, hiszpański
Udzielam lekcji wylacznie przez Skype.
8 latinoespanol hiszpański
Brak informacji
9 mahisa1986 hiszpański
I´m writing to you to present my candidature as Spanish teacher. My name is Maria, and I´m Spanish. Therefore, Spanish is my mothertongue so I have wide knowledge of this language. Moreover, I have a degree in Hispanic Studies, what makes me proper candidate to Spanish teacher. I would like to work at Poland Schools, so I hope you to pay attention to my application in case you had a vacancy. Your Sincerely, Maria.
10 mtrzcinska angielski, hiszpański
Prowadzę zajęcia językowe w prestiżowych szkołach językowych. Chętnie podejmę pracę z dziećmi i młodzieżą w wieku od 6 do 19 lat oraz z dorosłymi do 30 roku życia. Cena zajęć z dojazdem może ulec zmianie.Od grudnia 2007r prowadzę działalność gospodarczą. Wystawiam faktury VAT(pracuję legalnie dlatego cena zajęć jest wyższa) Zajmuję się również wizażem, charakteryzacją i stylizacją.
0-100