korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- miasto: Białystok
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podlaskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w województwie podlaskim


Przejdź do:
  Znaleziono 9 lektorów.
język hiszpański Białystok
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 graciana36 hiszpański
jESTEM OSOBA KREATYWNA I BARDZO LUBIE NAUCZAC. WIEZE W DZIECI I ICH MOZLIWOSCI. pOPIERAM BARDZO NAUKE JEZYKOW OBCYCH OD WCZESNYCH POZIOMOW. JESTEM BILINGUE , ESPAÑOL- POLACO. DZIEKI MOJEJ EDUCACJI ZNAM DYDAKTYKE NAUCZANIA Y METODOLOGIE. ZNAJOMOSC KULTURY HISZPAÑSKIEJ( 16 LAT W TYM KRAJU) Y SYSTEMU SZKOLNICTWA . LUBIE SIE DZIELIC MOIM DOSWIADCZENIEM, JESTEM TOLERANCYJNA I SZANUJE DZIECI I MLODZIEZ. ZDAJE SOBIE SPRAWE ZE JEZYK HISZPAÑSKI JEST JEDNYM Z JEZYKOW (OBOK ANGIELSKIEGO) BARDZO M0DNYCH I Z DUZYMI MOZLIWOSCIAMI. DAJE LEKCJE TYLKO I WYLOCZNIE W HISZPAÑSKIM, JAKIEKOLWIEK TLUMACZENIA SLOWNICTWA TEZ ROBIE W TYM JEZYKU TYLKO DLATEGO ZE TO JEST JEDYNY SPOSOB NA NAUCZENIE SIE JEZKA , OSWOJENIA SIE Z FONETYKA I CZUCIA JEZYKA. POPIERAM NAUKE ASPECTOW FORMALNYCH JEZYKA ZABAWAMI I GRAMI
3 inesRdP hiszpański
Brak informacji
4 jakon312 angielski, hiszpański
Jestem lektorem, nauczycielem dyplomowanym z 12- letnim stażem pracy. Pracuję w Zespole Szkół oraz przez 8 lat pracowałam i byłam właścicielem szkoły językowej. Posiadam doświadczenie w pracy z różnym audytorium: od dzieci w wieku przedszkolnym do kursantów w wieku emerytalnym. W swojej karierze zawodowej prowadziłam projekty unijne, kursy firmowe oraz wykonywałam tłumaczenia. Ukończyłam również kurs na egzaminatora z języka angielskiego z egzaminu gimnazjalnego po klasie III gimnazjum. Obecnie posiadam również kwalifikacje metodyka języków obcych oraz jestem w trakcie realizacji kursu organizacja i zarządzanie oświatą. Jestem osobą ambitną, zorganizowaną, otwartą i lubiącą podejmować nowe wyzwania. Fascynują mnie podróże i poznawanie innych kultur w związku z czym współpracuję z firmą turystyczną i promuję warsztaty językowe za granicą.
5 mahisa1986 hiszpański
I´m writing to you to present my candidature as Spanish teacher. My name is Maria, and I´m Spanish. Therefore, Spanish is my mothertongue so I have wide knowledge of this language. Moreover, I have a degree in Hispanic Studies, what makes me proper candidate to Spanish teacher. I would like to work at Poland Schools, so I hope you to pay attention to my application in case you had a vacancy. Your Sincerely, Maria.
6 patrycynka francuski, hiszpański
\"Two drifters, off to see the world There’s such a lot of world to see\" ... (\'Moon River\' from \'Breakfast At Tiffany\'s\') Tyle rzeczy do odkrycia... Jeśli również marzysz o poznawaniu uroków świata, w tym przypadku iberoamerykańskiego albo frankofońskiego, zapraszam na spotkania z prawdziwą pasjonatką kultur, która przybliży Ci gwarną Ramblas Barcelony albo posłuchamy gorących rytmów salsy czy merengue. Z miłośnikami Francji wyruszymy na spotkanie owianej mistralem lawendowej Prowansji lub degustację francuskich serów. Soyez les bienvenus & Bienvenidos Zapraszam serdecznie pojedynczo lub grupami. Do zobaczenia wkrótce :)
7 Swatowska francuski, hiszpański
Brak informacji
8 tusiamar hiszpański
Brak informacji
9 xanda2604 angielski, hiszpański
Jestem osobą otwartą, punktualną, kreatywną, komunikatywną oraz sumiennie wypełniającą powierzone mi obowiązki.
0-100