korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: grecki
- miasto: Wrocław
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka greckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka greckiego w województwie dolnośląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 4 lektorów.
język grecki Wrocław
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 HumanProfess angielski, arabski, grecki, hiszpański, japoński, niemiecki, rosyjski, włoski
Centrum językowo- szkoleniowe tworzą ludzie, których pasją jest zarówno nauczanie, ale co najważniejsze stałe poszerzanie wiedzy z zakresu języków obcych oraz określonych dziedzin nauki. Nasza firma oferuje elastyczne formy współpracy jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Zależy nam abyście Państwo czerpali maksymalną satysfakcję z prowadzonych przez nas usług, dlatego też nasz zespół stanowią wyjątkowi ludzie, cechujący się profesjonalizmem, pasją oraz kreatywnością w prowadzeniu zajęć.
2 Karina_GR grecki
Uczenie języka greckiego to wyzwanie zarówno dla nauczyciela jak i dla ucznia. Dlatego wiele wymagam od siebie samej, jak i od uczniów. Jednocześnie staram się zarazić sympatią do języka greckiego i greckiej kultury. Stawiam na użytkowość języka, jego codzienne używanie, komunikatywność. Zajęcia przygotowuję adekwatnie do możliwości i potrzeb uczniów, starając się urozmaicać lekcje piosenkami, fragmentami filmów i książek. Próbuję pokazać, że język ten nie jest trudny, ale inny, specyficzny. Jeśli zrozumie się tę specyfikę, sposób myślenia, to z czasem nauka będzie coraz łatwiejsza i bardziej efektywna.
3 Lina_GR grecki
Cześc!!My name is Lina and I am from Greece! I am giving private lessons of greek language to anyone who is interested!! Prices will not be a problem as I am mostly interested to gain experience and have fun with the language!! I also know very well spanish, english and some very basic polish każdego dnia więcej! Greece is an amazing country with great history and a beautiful language!! Lets discover it together!!
4 waksim grecki, hiszpański
Brak informacji
0-100