korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: wielkopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie wielkopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Poznań


Przejdź do:
  Znaleziono 112 lektorów.
język francuski wielkopolskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A9nieszka francuski
Brak informacji
2 aagata1515 angielski, francuski, hiszpański, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą bardzo towarzyską, otwartą i cierpliwą. Od 2 lat udzielam korepetycji z j.hiszpańskiego i angielskiego co sprawia mi wiele radości. Na swoim koncie mam ukończonych wiele kursów językowych oraz półroczny pobyt w Hiszpanii.
3 abcdefgh1 francuski
Będac nauczycielem trudnego języka obcego staram się mozliwie najpilniej wyczuwać i rozumieć mozliwości kazdego ucznia i ułatwić mu przyswojenie i akceptację "obcego elementu" mowy i kontaktu z innym człowiekiem w obcym języku. Posiadam dużą dozę tolerancji i akceptacji dla mozliwości i potrzeb moich uczniów.
4 agantowska francuski
Od 10 lat z pasją zajmuję się nauczaniem, zwł.indywidualnym języka francuskiego oraz tłumaczeniami. Moje zaangażowanie, otwartość na świat i nowości, pracowitość oraz empatia, przyczyniły się do bardzo dużych sukcesów moich klientów , np. przyjęcie na fil. romańską w Warszawie, ponadto na międzynarod.uniwersytet polityczny w Natolinie pod Warszawą i inne.Z wieloma spośród klientów współpracuję przez wiele lat, ponieważ bardzo cenią sobie ze mną kontakt również z powodów czysto ludzkich.To samo mogę powiedzieć o CJO MOOSE oraz Domu Bretanii z Poznania, gdzie pracuję jako lektorka od 2 lat. Pozdrawiam i życzę wszystkim uczącym się wielu przyjemności w trakcie nauki języka francuskiego, bowiem to klucz do sukcesu językowego:-).
5 agata.vivienne francuski
Brak informacji
6 Agata1234 francuski
Brak informacji
7 agucha francuski
Jestem osobą komunikatywną, otwartą i dobrze zorganizowaną, posiadającą duże doświadczenie w pracy z ludźmi, głównie dzięki mojej pracy lektorki. W trakcie szkoleń i kursów językowych organizuję pracę nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla moich kursantów, dbając by maksymalnie wykorzystać każdą minutę szkolenia / kursu w sposób efektywny. Dbam o rozwój wszystkich kompetencji językowych, jednakże duży nacisk kładę na umiejętności komunikacyjne, motywując swoich kursantów do mówienia i swobodnego wyrażania swoich opinii i poglądów.
8 Alain928 czeski, francuski, niemiecki, rosyjski
Brak informacji
9 AlicjaSObierajska francuski
Brak informacji
10 anderlecht francuski
Lektor jezyka francuskiego Szanowny Panie, Z zainteresowaniem przeczytalem Pani ogloszenie w stronie internetowej “SzukajLektora”. Chcialbym kandydowac na stanowisko lektor jezyka francuskiego. Jestem Belgiem, mówię po polsku (komunikatywnie), angielsku i francusku. Mieszkalem we Warszawie przez 3 lata i pracowalem jako nauczyciel francuskiego w szkole “Sandrine Jacques” gdzie prowadzilem warsztaty jezyka francuskiego dla dzieci. Jestem odpowiednim kandydatem na to stanowiskonie tylko z powodu moich zdolnosci jezykowych lecz na moje doswiadczenie w kierowanie grupach w kontekstu wydarzenie kulturalnych. Z niecierpliwoscia oczekuje zaproszenia na rozmowe kwalifikacyjna.
0-100 100-200