korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- miasto: Szczecin
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie zachodniopomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w województwie zachodniopomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 15 lektorów.
język francuski Szczecin
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Agata1234 francuski
Brak informacji
2 agnieszka99 angielski, francuski
Jestem otwarta na ludzi, lubię nawiązywać nowe kontakty i raczej nie mam problemów z dogadywaniem się z innymi. Wiele osób powtarza mi, że mam najważniejsze cechy nauczyciela - cierpliwość, zainteresowanie i chęć dzielenia się wiedzą, a także potrzebę ciągłego doskonalenia się. Wierzę, że nie ma ideałów, ale zawsze nad czymś można popracować. Uczenie innych daje mi prawdziwą satysfakcję, dlatego lubię to robić, dzielić się z innymi tym, co sama zdołałam zrozumieć.
3 AgnieszkaG_G francuski
Absolwentka filologii romańskiej Uniwersytetu im. A.Mickiewicza w Poznaniu. Magister nauk politycznych na Uniwersytecie Szczecinskiem. Korepetytor, nauczyciel i lektor. Język francuski to moja pasja. Fascynuje mnie kultura i kuchnia obszarów frankofońskich, jak również polityka i turystyka górska. Uczenie innych sprawia mi przyjemnośc, lubię kontakt z ludźmi. Potrafię wpółpracować z innymi, dzielic się wiedzą. Zależy mi na ciągłym rozwoju i nabywaniu nowych umiejętności.
4 agulaogr francuski
Brak informacji
5 akulero francuski
Lektor i tłumacz z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich poziomach. Przygotowanie do egzaminów maturalnych, DELF, DALF, na filologię. Nauka w trzech rejestrach językowych (literackim, standardowym i potocznym) Wielorakość materiałów własnych. Sprawdzone metody nauczania. Prywatnie od ponad 10 lat żona Francuza. Funkcjonuję w języku na co dzień. Na zajęciach cenię sympatyczną atmosferę i poczucie humoru.
6 Aniaetoile francuski
Brak informacji
7 annakricka francuski
Interesują mnie również tłumaczeia i praca z językiem francuskim.
8 ilianaa francuski
Brak informacji
9 izabela2000 francuski, niemiecki, portugalski
WARTO!
10 ja_ka_ja angielski, francuski, włoski
Dzień Dobry, Mam na imię Karolina i absolwentką filologii o specjalizacji pedagogicznej. Posiadam doświadczenie w postaci rocznych praktyk w nauczaniu języka obcego w szkole podstawowej oraz przy udzielaniu korepetycji. Odbyłam także staż pedagogiczny we Francji, a obecnie pracuje w szkole językowej. Jestem kreatywna, uśmiechnięta i mam dobry kontakt z osobami w każdym wieku. Proponuję Państwu zajęcia z języka angielskiego i francuskiego. Program i metody nauczania zawsze dopasowuję indywidualnie do potrzeb i zainteresowań ucznia. Gwarantuję dobrze przygotowane i ciekawe lekcje. ZAPRASZAM! :)
0-100