korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- miasto: Rzeszów
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podkarpackim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w województwie podkarpackim


Przejdź do:
  Znaleziono 20 lektorów.
język francuski Rzeszów
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 28121974 francuski
Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty Moją pasją jest język francuski, uwielbiam przekazywać wiedzę związaną z tym językiem Pracuje w Carlson Wagonlit Travel, gdzie odbieram telefony w tym języku, rezerwuję hotele i loty dla francuskojęzycznych klientów. Jestem osobą skromną , bardzo lubię kontakt z mlodzieżą i dziećmi
2 anglo88 angielski, francuski
Jestem studentką II roku studiów II-ego stopnia filologii angielskiej o profilu nauczycielskim, więc mam pełne przygotowanie pedagogiczne i metodyczne do podjęcia pracy nauczyciela w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Poza tym odbyłam praktyki pedagogiczne w w/w typach szkół. Jestem także korepetytorem. Lubię pracować z dziećmi i młodzieżą. Jestem ambitna i odpowiedzialna.
3 BasiaBM5 angielski, francuski
Brak informacji
4 cafeaulait1 francuski
jestem nauczycielem z 23 letnim stażem zawodowym, z kilkunastoletnią praktyką wyjazdów zagranicznych (Francja, Włochy) co wiąże się z umiejętnościami komunikacji, nawiązywania znajomości i tłumaczenia. Na moim koncie są też liczne sukcesy w konkursach i olimpiadach o zasięgu ogólnopolskim i wojewódzkim, wysokie wyniki z egzaminów maturalnych z włoskiego i francuskiego, "wychowanie" kilkunastu nauczycieli języków: francuskiego i włoskiego.
5 Camille27 francuski
Jestem francuzem, mam 27 lat. Skończyłem studia w zakresie literatury, księgowości i handlu. Interesuję się sportem ( gram aktualnie w klubie Czarni Czudec na Podkarpaciu ;) ). Lubię muzykię, podróże, kinematografię, i sztukę.
6 damiano3 francuski
Witam wszystkich moich przyszłych pracodawców którzy myślą o nauce języka francuskiego jak to mówią od przybytku głowa nie boli a zawsze się może przydać! Pozdrawiam
7 dianar francuski
Brak informacji
8 Diana_ francuski
Szanowni Państwo, Dotychczasowe doświadczenie i pragnienie pracy w komunikacji międzynarodowej - nauczanie, tłumaczenia, wykorzystywanie znajomości językowych w branży artystycznej /m.in. projekt piosenki francuskiej/ - są dla mnie motywacją do poszukiwania kolejnych wyzwań zawodowych, nawiązywania współpracy w dziedzinach, stanowiących przedmiot mojej działalności. To wszystko by móc przyczyniać się i stać się częścią wspólnego sukcesu. Jak widać na załączonym CV, moją specjalnością jest język francuski, jednak cały wachlarz językowy obejmuje również angielski, hiszpański oraz włoski. Język francuski jest dla mnie nie tylko źródłem pracy zawodowej, ale przede wszystkim wielką pasją. Dlatego ucząc tego języka, stworzyłam równolegle projekt piosenki francuskiej, który po roku promowania, zyskał sympatię i uznanie publiczności. Obecnie jestem na etapie przygotowywania materiału płytowego przy wsparciu m.in. Asseco Business Solution oraz Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Francuskiego w Polsce PROF-EUROPE. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, jako lektor języka francuskiego [również→ Business French/Français des Affaires], będąc jednocześnie osobą publicznie promującą kulturę i język Francji na szczeblu ogólnopolskim. Gwarantuję pełną dyspozycyjność i elastyczność. Będzie mi miło mając szansę nawiązania z Państwem współpracy.
9 francuski11 francuski
Brak informacji
10 FRENCH.IN.LOVE francuski
:)
0-100