korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- miasto: Rzeszów
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podkarpackim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w województwie podkarpackim


Przejdź do:
  Znaleziono 18 lektorów.
język francuski Rzeszów
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 alysa_91 angielski, francuski
Jestem osobą bardzo sumienną i obowiązkową. Dzięki mojemu doświadczeniu w udzielaniu korepetycji, wiem, że nauczanie jest tym, czym chcę się zająć na stałe. Jestem osobą bardzo cierpliwą i zaangażowaną w to, co robię. Uważam, że są to najważniejsze cechy dobrego nauczyciela.
2 anglo88 angielski, francuski
Jestem studentką II roku studiów II-ego stopnia filologii angielskiej o profilu nauczycielskim, więc mam pełne przygotowanie pedagogiczne i metodyczne do podjęcia pracy nauczyciela w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Poza tym odbyłam praktyki pedagogiczne w w/w typach szkół. Jestem także korepetytorem. Lubię pracować z dziećmi i młodzieżą. Jestem ambitna i odpowiedzialna.
3 BasiaBM5 angielski, francuski
Brak informacji
4 cafeaulait1 francuski
jestem nauczycielem z 23 letnim stażem zawodowym, z kilkunastoletnią praktyką wyjazdów zagranicznych (Francja, Włochy) co wiąże się z umiejętnościami komunikacji, nawiązywania znajomości i tłumaczenia. Na moim koncie są też liczne sukcesy w konkursach i olimpiadach o zasięgu ogólnopolskim i wojewódzkim, wysokie wyniki z egzaminów maturalnych z włoskiego i francuskiego, "wychowanie" kilkunastu nauczycieli języków: francuskiego i włoskiego.
5 Camille27 francuski
Jestem francuzem, mam 27 lat. Skończyłem studia w zakresie literatury, księgowości i handlu. Interesuję się sportem ( gram aktualnie w klubie Czarni Czudec na Podkarpaciu ;) ). Lubię muzykię, podróże, kinematografię, i sztukę.
6 damiano3 francuski
Witam wszystkich moich przyszłych pracodawców którzy myślą o nauce języka francuskiego jak to mówią od przybytku głowa nie boli a zawsze się może przydać! Pozdrawiam
7 dianar francuski
Brak informacji
8 francuski11 francuski
Brak informacji
9 FRENCH.IN.LOVE francuski
:)
10 jezykfrancuski francuski
Jestem osobą rzetelną, pracowitą, punktualną i konsekwentną. Osoby, które uczyłam pomyślnie zdały maturę lub robiły znaczne postępy w nauce. Nauczanie języka francuskiego, jak również wykonywanie tłumaczeń są dla mnie bardzo ważne, dlatego też stale staram się dokształcać w obu dziedzinach.
0-100