korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: podlaskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podlaskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Białystok


Przejdź do:
  Znaleziono 21 lektorów.
język francuski podlaskie
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agnieszka.polangfr francuski
Brak informacji
2 ann.brzozowska francuski
Brak informacji
3 AnnWim francuski
Brak informacji
4 beaa2468 francuski
M
5 bgwozdz85 francuski
Mam doświadczenie jedynie w udzielaniu korepetycji. Jestem osobą konkretną, sympatyczną i uśmiechniętą. Potrafię dobrze i szczegółowo tłumaczyć, dzięki czemu moi uczniowie bez trudu opanowywali nowy materiał.
6 Edyta86 francuski
Jestem osobą odpowiedzialną, z zaangażowaniem wypełniam powierzone mi zadania. Francuski to moja pasja, więc wszelkie zajęcia związane z jego nauczaniem oraz tłumaczeniami sprawiają mi ogromną satysfakcję. Na zajęciach, staram się stworzyć przyjazną atmosferę, aby moi uczniowie nie czuli się skrępowani, a nauka francuskiego sprawiała im przyjemność. Chcę zarazić ich moją pasją do francuskiego i sprawić by czerpali z lekcji, jak najwięcej korzyści.
7 francEL francuski
Brak informacji
8 hania2008 francuski
Witam, Jestem nauczycielem języka francuskiego z tytułem magistra Filologii Romańskiej UW. Od 2007 roku udzielam lecji, pracuję w szkołach językowych, a od 2013 również w gimnazjum i liceum. Kilkuletnie doświadczenie pozwala mi na dostosowanie metod do indywidualnych potrzeb ucznia. Do mojej pracy podchodzę z sumiennością i zaangażowaniem.
9 Joanna85 francuski
Obecnie przeprowadziłam się na powrót do rodzinnego miasta i poszukuję pracy z językiem francuskim (uczę w wymiarze 4 godz./tydzień w gimnazjum w Wasilkowie). Poza kursem pedagogicznym posiadam uprawnienia pilota wycieczek i bardzo lubie podróżować (nie tylko do Francji).
10 julitaff francuski
Witam Jestem osobą pasjonującą się nauczaniem francuskiego, uwielbiam pracę w handlu przy pozyskiwaniu oraz obsłudze klienta francuskojęzycznego. Posiadam doświadczenie w sprzedaży towarów i usług na terenie Francji oraz liczne tłumaczenia ustne oraz pisemne. Francuski to mój sposób na poznawanie nowych i ciekawych osób , rozwój oraz sposób na wzbogacanie się. Każdą moją pracę łączę ze zdodytym doświadczeniem i umiejętnością posługiwania się językiem francuskim.
0-100