korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: podkarpackie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podkarpackim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Rzeszów


Przejdź do:
  Znaleziono 30 lektorów.
język francuski podkarpackie
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 28121974 francuski
Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty Moją pasją jest język francuski, uwielbiam przekazywać wiedzę związaną z tym językiem Pracuje w Carlson Wagonlit Travel, gdzie odbieram telefony w tym języku, rezerwuję hotele i loty dla francuskojęzycznych klientów. Jestem osobą skromną , bardzo lubię kontakt z mlodzieżą i dziećmi
2 agapraga francuski
Zarówno w życiu osobistym, jak i w powierzonych mi zadaniach cechuje mnie solidność, odpowiedzialność, rzetelność. Jestem osobą dokładną, sumienną i punktualną.
3 anderlecht francuski
Lektor jezyka francuskiego Szanowny Panie, Z zainteresowaniem przeczytalem Pani ogloszenie w stronie internetowej “SzukajLektora”. Chcialbym kandydowac na stanowisko lektor jezyka francuskiego. Jestem Belgiem, mówię po polsku (komunikatywnie), angielsku i francusku. Mieszkalem we Warszawie przez 3 lata i pracowalem jako nauczyciel francuskiego w szkole “Sandrine Jacques” gdzie prowadzilem warsztaty jezyka francuskiego dla dzieci. Jestem odpowiednim kandydatem na to stanowiskonie tylko z powodu moich zdolnosci jezykowych lecz na moje doswiadczenie w kierowanie grupach w kontekstu wydarzenie kulturalnych. Z niecierpliwoscia oczekuje zaproszenia na rozmowe kwalifikacyjna.
4 anglo88 angielski, francuski
Jestem studentką II roku studiów II-ego stopnia filologii angielskiej o profilu nauczycielskim, więc mam pełne przygotowanie pedagogiczne i metodyczne do podjęcia pracy nauczyciela w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Poza tym odbyłam praktyki pedagogiczne w w/w typach szkół. Jestem także korepetytorem. Lubię pracować z dziećmi i młodzieżą. Jestem ambitna i odpowiedzialna.
5 annafrancuski1 francuski
Brak informacji
6 BasiaBM5 angielski, francuski
Brak informacji
7 cafeaulait1 francuski
jestem nauczycielem z 23 letnim stażem zawodowym, z kilkunastoletnią praktyką wyjazdów zagranicznych (Francja, Włochy) co wiąże się z umiejętnościami komunikacji, nawiązywania znajomości i tłumaczenia. Na moim koncie są też liczne sukcesy w konkursach i olimpiadach o zasięgu ogólnopolskim i wojewódzkim, wysokie wyniki z egzaminów maturalnych z włoskiego i francuskiego, "wychowanie" kilkunastu nauczycieli języków: francuskiego i włoskiego.
8 Camille27 francuski
Jestem francuzem, mam 27 lat. Skończyłem studia w zakresie literatury, księgowości i handlu. Interesuję się sportem ( gram aktualnie w klubie Czarni Czudec na Podkarpaciu ;) ). Lubię muzykię, podróże, kinematografię, i sztukę.
9 damiano3 francuski
Witam wszystkich moich przyszłych pracodawców którzy myślą o nauce języka francuskiego jak to mówią od przybytku głowa nie boli a zawsze się może przydać! Pozdrawiam
10 dianar francuski
Brak informacji
0-100