korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: kujawsko-pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Bydgoszcz
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Toruń


Przejdź do:
  Znaleziono 42 lektorów.
język francuski kujawsko-pomorskie
  [1] 2 3 4 5  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 a.jaskolska francuski
Jestem młodym nauczycielem, który pragnie się rozwijać i zdobywać doświadczenie na różnych polach, od trzech lat pracuję w liceum w klasie dwujęzycznej z językiem francuskim oraz w gimnazjum, ale posiadam też doświadczenie w nauczaniu dzieci
2 Agata1234 francuski
Brak informacji
3 alicja1821 francuski
Brak informacji
4 annkowfr francuski
Jestem osobą kreatywną, otwartą, dobrze zorganizowaną, punktualną i cierpliwą. Przygotowuję plan pracy odpowiedni do potrzeb ucznia i po uzgodnieniu z nim. W 2005 roku odbyłam staż zagraniczny w liceum Dhali na Cyprze, gdzie uczyłam języka francuskiego młodzież w wieku 15-18 lat. W nauczaniu języka francuskiego staram się wykorzystywać materiały z różnych źródeł: internet, nagrania, telewizja, a także francuskie czasopisma i wszelkiego rodzaju prezentacje multimedialne, również autorskie. Wielokrotnie byłam we Francji, w różnych jej regionach, tak więc poznałam również kulturę tego kraju i jego realia.
5 aria.bruna francuski
Jestem nauczycielem od 2001 roku, a od 2005 roku nauczycielem mianowanym. Dzięki pracy w szkole podstawowej i gimnazjum uzyskałam pewność, iż potrafię skutecznie nauczać języka na każdym etapie edukacyjnym. Jeśli chodzi o szkołę podstawową mam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku od 5 do 12 lat. Wcześniej, studiując w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych, zdobyłam szeroką wiedzę teoretyczną z zakresu dydaktyki języków obcych. Dzięki temu wypracowałam własne metody pracy, które sprawiły, że moi uczniowie bardzo chętnie uczą się języka francuskiego, uzyskują wysokie noty z przedmiotu i uczestniczą z sukcesami w konkursach pozaszkolnych. Studiom pedagogicznym oraz zainteresowaniu psychologią zawdzięczam wyczulenie na podmiotowość człowieka i poszanowanie jego indywidualności. Myślę, że te podstawowe założenia w kontaktach z uczniami powodują, iż możemy wzajemnie pozytywnie komunikować się i pracować na wysokim poziomie. Ważna jest również pasja, którą mam nadzieję, zaszczepiam moim uczniom: pasja do nauki języka francuskiego, jak i odkrywania innych kultur dzięki znajomości języków obcych. W pracy motywuje mnie najbardziej satysfakcja uczniów w całym szerokim spektrum wydarzeń edukacyjnych: satysfakcja z przeżycia interesującej lekcji, z wysokiego miejsca w konkursie, z poprawionej sumiennie pracy pisemnej, z miłej atmosfery w zespole klasowym. Satysfakcję tę często widuję u moich uczniów na lekcjach, pracując z francuskojęzyczną grupą teatralną czy przygotowując uczniów do konkursów. Moimi głównymi zaletami, mogącymi pozytywnie przysłużyć się szkole są: optymizm, energia oraz chęć ciągłego doskonalenia siebie i swojego warsztatu pracy. Lubię też nowe wyzwania i chętnie podejmę pracę ze starszą młodzieżą i/lub dorosłymi.
6 asiamdr francuski
Witam, zawsze chciałam uczyć- i udało mi się!!! Ta praca przynosi mi dużą satysfakcję, zwłaszcza jeśli moi uczniowie osiągają sukcesy. Mam regularny kontakt z Francuzami, co pozwala mi doskonalić moją wiedzę i umiejętności oraz podnosić kwalifikacje. Zapraszam na lekcje.
7 Beatka3103 francuski
Jestem osobą otwartą i komunikatywną. Działam aktywnie w Stowarzyszeniu Nauczycieli Języka francuskiego i promuję ten język wśród uczniów, młodzieży i osób dorosłych. Organizuję i prowadzę dni świąt francuskich, np. Dzień Naleśnika. Współpracuję aktywnie z wydawnictwami i redakcjami zajmującymi się dystrybucją podręczników i pomocy językowych do nauki języka francuskiego. Uczęszczam na konferencje metodyczne, aby móc cały czas efektywniej i coraz bardziej skutecznie i nowocześnie uczyć tego pięknego języka. Wszyscy moi uczniowie zdają z co najmniej oceną dobrą testy, sprawdziany i egzaminy, do których ich przygotowuję. Moją największą pasją oprócz języka francuskiego są podróże po Algierii. Kraj, w którym się zakochałam od pierwszego spotkania.
8 blanchebeata francuski
Współpraca z portalem cafebabel.pl (tłumaczenie artykułów z języka francuskiego na polski)
9 elisabethparis francuski
Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi.Uzniowie moi bez problemu przystępują do wszelkich egzaminów.Jestem osobą wyrozumiałą i cierpliwą.
10 emilia_fr francuski
Język francuski to moja miłość od szkoły podstawowej, która trwa niezmiennie po dzień dzisiejszy. Bardzo chciałabym móc dzielić się moją wiedza z tymi, którzy chcieliby poznać ten piękny język. Jestem osobą uśmiechniętą, kompetentną i dobrze zorganizowaną. Do tej pory nie miałam okazji nauczać, oprócz udzielanych korepetycji i rocznego stażu w szkole podstawowej oraz gimnazjum, aczkolwiek, jestem otwarta na nowe doświadczenia i nie ukrywam, że byłoby to spełnieniem mojego marzenia. W obecnej pracy mam kontakt z klientami francuskojęzycznymi, jednak ta forma pracy nie do końca spełnia moje oczekiwania. Dlatego chętnie podejmę się nowych wyzwań na tym polu.
0-100