korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- miasto: Kielce
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie świętokrzyskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w województwie świętokrzyskim


Przejdź do:
  Znaleziono 8 lektorów.
język francuski Kielce
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 BaA2ZsmA1 francuski
Posiadam bardzo dobre kwalifikacje zawodowe, poparte wieloletnim doświadczeniem. Jestem sumiennym i rzetelnym nauczycielem. Staram się sprostać wymaganiom uczniów i studentów. Konsekwentnie egzekwuję przekazaną im wiedzę. Ponadto, jestem miłą i ciepłą osobą o przyjemnej aparycji.
2 dorotamaria francuski
Pragnę zaznaczyć, że na chwilę obecną mieszkam w Kielcach. POszukuję jednak pracy na terenie Warszawy bądź Krakowa. Jestem zdecydowana na ewentualnę przeprowadzkę. Interesuje mnie przede wszystkim nauczanie francuskiego, ale również język angielski wchodzi w grę.
3 Francja79ab francuski
Brak informacji
4 Lilac1968 angielski, francuski
Po ukończeniu studiów dziennych na Uniwersytecie Warszawskim, czas poświęciłam nauczaniu angielskiego. Jednak moją drugą pasją jest język francuski. Mogę uczyć 2 języki zachodnie przez 90 min na 1 meetingu. Cena nie jest wygórowana zważywszy iż mam 2 specjalizacje. Biorę pod uwagę promocje, jeżeli uczeń uzna ,że zrobił duże postępy w nauce ,raz na miesiąc ma zagwarantowaną lekcję gratis. Zapraszam.
5 magdalena2 francuski
Brak informacji
6 MatProfdeFLE francuski, hiszpański
Witam serdecznie! Jestem nauczycielem/lektorem języka francuskiego oraz j.hiszpańskiego. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Sorbony w Paryżu. Posiadam dyplom DELE Superior C2 (Poziom zaawansowany wyższy C2) wydany przez Instituto Cervantes w Madrycie oraz nostryfikację dyplomów PWSZ w Wałbrzychu i Université de Paris-Sorbonne Paris IV do stopnia naukowego Magistra Filologii Francuskiej obowiązującego na terytorium Hiszpanii wydaną przez Ministerstwo Edukacji, Dirección General de Política Universitaria, Subdirección General de Títulos y Reconocimiento de Cualificaciones w Madrycie. W mojej ponad pięcioletniej karierze zawodowej miałem (i co ważniejsze, wciąż mam) przyjemność dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi zarówno podczas zajęć, kursów, szkoleń indywidualnych jak i grupowych, w placówkach publicznych i prywatnych.
7 myrtosarah francuski
Jestem doświadczonym nauczycielem uczącym od ponad 20 lat w renomowanym liceum kieleckim. Praca z młodzieżą dała mi mozliwość rozwoju osobistego w zakresie psychologii , metodyki nauczania , a także ciągłego poszerzania zainteresowań różnymi dziedzinami nauki.W swoim zawodzie spotkałam wielu młodych ludzi, którzy dzielą ze mną pasję poznawania języka i kultury francuskiej. Jestem osobą sumienną i staram się jak najlepiej dobrać materiał i metody nauki do indywidualnych potrzeb moich uczniów.
8 renataw17 francuski
jestem nauczycilka z wieloletnim doswiadczeniem,ponad 20 letnim.Potrafie doskonale pracowac z uczniami w kazdym wieku.Jestem czlowiekiem uczciwym,sumiennym i bardzo zdyscyplinowanym.Kocham jezyk francuski i kocham uczyc.Przygotowalam wielu uczniow do matury,wilu zainteresowalam jezykiem i kultura Francji.Bylam wielokrotnie we Francji,takze na stazu dla nauczycieli.Uczenie jezyka francuskiego to moja pasja i ogromne powolanie,
0-100