korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- miasto: Bydgoszcz
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w województwie kujawsko-pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 17 lektorów.
język francuski Bydgoszcz
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 a.jaskolska francuski
Jestem młodym nauczycielem, który pragnie się rozwijać i zdobywać doświadczenie na różnych polach, od trzech lat pracuję w liceum w klasie dwujęzycznej z językiem francuskim oraz w gimnazjum, ale posiadam też doświadczenie w nauczaniu dzieci
2 asiamdr francuski
Witam, zawsze chciałam uczyć- i udało mi się!!! Ta praca przynosi mi dużą satysfakcję, zwłaszcza jeśli moi uczniowie osiągają sukcesy. Mam regularny kontakt z Francuzami, co pozwala mi doskonalić moją wiedzę i umiejętności oraz podnosić kwalifikacje. Zapraszam na lekcje.
3 Beatka3103 francuski
Jestem osobą otwartą i komunikatywną. Działam aktywnie w Stowarzyszeniu Nauczycieli Języka francuskiego i promuję ten język wśród uczniów, młodzieży i osób dorosłych. Organizuję i prowadzę dni świąt francuskich, np. Dzień Naleśnika. Współpracuję aktywnie z wydawnictwami i redakcjami zajmującymi się dystrybucją podręczników i pomocy językowych do nauki języka francuskiego. Uczęszczam na konferencje metodyczne, aby móc cały czas efektywniej i coraz bardziej skutecznie i nowocześnie uczyć tego pięknego języka. Wszyscy moi uczniowie zdają z co najmniej oceną dobrą testy, sprawdziany i egzaminy, do których ich przygotowuję. Moją największą pasją oprócz języka francuskiego są podróże po Algierii. Kraj, w którym się zakochałam od pierwszego spotkania.
4 Coccinelle francuski
Jestem nauczycielem \"walczącym\" z mitem, że język francuski jest językiem trudnym do nauczenia. Wsłuchuję się w potrzeby ucznia i staram się, aby jego indywidualne predyspozycje sprzyjały szybszej nauce języka. Wykorzystuję różnorodne metody nauczania oraz ciekawe, a czasem zabawne pomoce naukowe. W nauce języka stawiam głównie na swobodną komunikację. Zapraszam wszystkich, którzy chcą w miłej atmosferze poznać język francuski oraz tych, którzy chcą przełamać barierę językową. Bon courage ! :)
5 eprominska francuski
Jestem absolwentką romanistyki na UMK, po rocznym pobycie na uniwersytecie we Francji w ramach stypendium. Ukończyłam kurs pedagogiczny. Swoje umiejętności doskonalę również w trakcie wakacyjnych pobytów we Francji. Posiadam certyfikat z języka francuskiego prawniczego. Mam doświadczenie w pracy jako lektor w szkole językowej oraz jako korepetytor. Odbyłam praktyki nauczycielskie w II Liceum Ogólnokształcącym i w Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy.
6 frlangue.25 francuski
FRANCUSKI TANIO I SKUTECZNIE! Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Jezykow Obcych w Bydgoszczy proponuje niedrogie korepetycje z jezyka francuskiego! Pomoge w pracach domowych, w opanowaniu materialu szkolnego, w przygotowaniu do egzaminow i matury, w opanowaniu gramatyki, rowniez w konwersacjach. Gwarantuje rzetelnosc, skutecznosc i roznorodnosc materialu. Wszystkie osoby zafascynowane jezykiem francuskim, Francja-jej kultura i tradycjami, zapraszam do wspolpracy! SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM!
7 Joanna31 francuski
Jestem osobą odpwiedzialną, potrafię wyjaśniać trudny materiał językowy w sposób klarowny, zrozumiały, potrafię podejść do każdego ucznia w sposób indywidualny. Dobrze radzę sobie z problemami podczas lekcji - typu hałas, nagannie zachowujący się uczniowie. Poziom nauczania dostosowuję do stopnia umijętności, wiedzy i inteligencji uczniów. Jestem osobą pogodną, otwartą na propozycje, uwagi.
8 lektorfr francuski
Doświadczenie, skuteczność i praca w miłej atmosferze to moje zalety, prowadzę zajecia multimedialne, DZIECI OD 4 LAT, MŁODZIEŻ I DOROŚLI-KAŻDY POZIOM, FIRMY nauka i tłumaczenia. Dodatkowym atutem jest fakt, iż prowadzę działalność gospodarczą
9 Livia1985 francuski
Jestem energiczną i uśmiechniętą osobą, uczę z pasji. W razie pytań proszę o kontakt, na pewno odpowiem.
10 Maga85 francuski
Brak informacji
0-100