korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- miasto: Białystok
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podlaskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w województwie podlaskim


Przejdź do:
  Znaleziono 17 lektorów.
język francuski Białystok
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agnieszka.polangfr francuski
Brak informacji
2 ann.brzozowska francuski
Brak informacji
3 AnnWim francuski
Brak informacji
4 Edyta86 francuski
Jestem osobą odpowiedzialną, z zaangażowaniem wypełniam powierzone mi zadania. Francuski to moja pasja, więc wszelkie zajęcia związane z jego nauczaniem oraz tłumaczeniami sprawiają mi ogromną satysfakcję. Na zajęciach, staram się stworzyć przyjazną atmosferę, aby moi uczniowie nie czuli się skrępowani, a nauka francuskiego sprawiała im przyjemność. Chcę zarazić ich moją pasją do francuskiego i sprawić by czerpali z lekcji, jak najwięcej korzyści.
5 francEL francuski
Brak informacji
6 Joanna85 francuski
Obecnie przeprowadziłam się na powrót do rodzinnego miasta i poszukuję pracy z językiem francuskim (uczę w wymiarze 4 godz./tydzień w gimnazjum w Wasilkowie). Poza kursem pedagogicznym posiadam uprawnienia pilota wycieczek i bardzo lubie podróżować (nie tylko do Francji).
7 julitaff francuski
Witam Jestem osobą pasjonującą się nauczaniem francuskiego, uwielbiam pracę w handlu przy pozyskiwaniu oraz obsłudze klienta francuskojęzycznego. Posiadam doświadczenie w sprzedaży towarów i usług na terenie Francji oraz liczne tłumaczenia ustne oraz pisemne. Francuski to mój sposób na poznawanie nowych i ciekawych osób , rozwój oraz sposób na wzbogacanie się. Każdą moją pracę łączę ze zdodytym doświadczeniem i umiejętnością posługiwania się językiem francuskim.
8 kroulique francuski
Jestem twórczym nauczycielem. Empatycznym, solidnym i odpowiedzialnym. Jako nauczyciel języka duży nacisk kładę na poprawność wymowy. Moi studenci zdają egzaminy międzynarodowe, także specjalistyczne, w Kraju i zagranicą.
9 madameewa francuski
*Kilka słów o mnie: - aktywny zawodowo wykładowca języka francuskiego z wieloletnim doświadczeniem na różnych poziomach zaawansowania i w różnych grupach wiekowych; - akredytowany egzaminator DELF/DALF oraz Nowej Matury; - 5-letnie studia magisterskie, wieloletnie doświadczenie w szkolnictwie średnim, wyższym i szkołach językowych *Kilka słów o mojej ofercie: - zajęcia prowadzone w oparciu o solidne i różnorodne materiały własne lub/i nowoczesne podręczniki - przygotowanie do egzaminów certyfikatowych (DELF, TELC) i matury oraz egzaminów poprawkowych na kierunkach filologicznych; - zajęcia dostosowane do potrzeb i celów ucznia - praca z nastawieniem na konwersację (rozwijanie rozumienia tekstu słuchanego/pisanego i wypowiedzi w mowie i piśmie); - "pogotowie przedwyjazdowe" : przygotowanie do posługiwania się francuskim w podróży, życiu codziennym i zawodowym (wyjazdy stypendialne i do pracy)
10 MalgosiaW angielski, francuski, rosyjski
Jestem absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku. Studia ukończyłam na specjalizacji filologia angielska. Obecnie kontynuuje studia magisterskie uzupełniające w zakresie filologii angielskiej i zamierzam je ukończyć w przyszłym roku. Również posiadam certyfikaty z j.francusjiego (DELF B1) oraz z j.rosyjskiego (TELC B2). Dodatkowe moje atuty to dobra znajomość obsługi komputera i prawo jazdy kat. B. Pragnęłabym zdobywać także kolejne doświadczenia, ponieważ one stanowią możliwość samokształcenia się i rozwoju zawodowego, stając się istotnym czynnikiem podnoszącym moje kwalifikacje. Moje zainteresowania to języki obce, kultura Wielkiej Brytanii i USA, taniec i film. Jestem osobą dokładną, sumienną i punktualną. Moją zaletą jest także ambitność i pracowitość, oraz łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi. Moje wykształcenie, praktyczne doświadczenie oraz znajomość języków obcych daje mi pewność, iż sprawdzę się jako lektor języków obcych.
0-100