korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: fiński
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka fińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka fińskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 10 lektorów.
język fiński Warszawa
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 lektor_finski fiński
Jestem studentką czwartego roku filologii fińskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Ponieważ studiuję w Warszawie, mogłabym prowadzić zajęcia w Łodzi i okolicy w czasie weekendów. Brakuje mi wprawdzie doświadczenia, ale w swoim życiu uczyłam się już wielu języków, studiuję filologię i wiem, że poradziłabym sobie z pracą lektora. Posiadam znaczną ilość własnych materiałów i ciekawych pomysłów na to, jak zajęcia miałyby wyglądać.
2 Mansikka fiński
Brak informacji
3 marta.sz89 fiński
Jestem studentką ostatniego semestru filologii ugrofińskiej. Na początku przyszłego roku kończę studia, a w połowie przyszłego roku mam obronę pracy magisterskiej. Mam niewielkie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, jednak posiadam dużą wiedzę językową z wielu dziedzin (również specjalistycznych).
4 Martyna123 fiński
Jestem studentką filologii fińskiej na pierwszym roku studiów magisterskich. Uzyskałam dyplom licencjata na tym samym kierunku. Mam roczne doświadczenie jako lektor języka fińskiego.
5 mponichter fiński, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
6 NataliaFin fiński
Hei! Jestem studentka z Helsinek. Pol zycia spedzilam w Polsce a drugie pol w Finlandii. Mowie i pisze biegle po finsku, polsku i angielsku. Jesli jestes zainterasowany poznac jezyk i kulture finska z checia ci pomoge. Jesli wybierasz sie tam do pracy albo na wymiane studecka mozemy uczyc sie podstaw jezyka oraz kultury skandynawskiej.
7 opiskelija1988 fiński, rosyjski
Brak informacji
8 Puolankala fiński
Brak informacji
9 Varsovianin fiński
Native speaker fiński z 20 letnim sztażem jako tłumacz z polskiego, szwedzkiego, niemieckiego i angielskiego na fiński. W/w języki działają jako języki pomocnicze przy nauczaniu. Nie jestem filologiem, ale w roku 2010 zdałem w Helsinki Open University dwa egzaminy j.fińskiego (ogólna lingwistyka ok. 800 stron literatury). To pozwala mi wyjaśniać uczniom każde zagadnienie lingwistyczne. Mam dobry kontakt z ucznaimi. Prowadzę również lekcję przez Skype. Mam doświadczenie w kształtowaniu programu nauczania według potrzeb danej grupy lub indywidualnego ucznia w ramach mojego programu 120 lekcji i poza nim. Warto się ze mną kontaktować w każdej kwestii związanej z językiem fińskim i jego nauczaniem.
10 Vinsentti fiński
Brak informacji
0-100