korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: czeski
- miasto: Wrocław
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka czeskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka czeskiego w województwie dolnośląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 18 lektorów.
język czeski Wrocław
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Aniczka86 czeski
Ukończyłam studia magisterskie w Ostrawie na kierunku Język czeski i literatura czeska. Studia za granicą pozwoliły mi opanować język w stopniu biegłym, pozwoliły mi rozszerzyć horyzonty oraz dodały mi pewności siebie. Po zakończeniu studiów od razu rozpoczęłam pracę z językiem czeskim, swego czasu udzielałam też korepetycji a w trakcie studiów odbywałam praktyki z języka w szkole podstawowej. Nauczanie sprawia mi wiele przyjemności, daje satysfakcję, potrafię odnaleźć się w każdej grupie wiekowej oraz na każdym poziomie zaawansowania. Z każdym znajdę wspólny język (czeski) ;-)
2 a_nesti czeski
Brak informacji
3 Basia5 czeski
Brak informacji
4 Ewa_czeski czeski
Nauka czeskiego jest wbrew pozorom trudna, bo mimo szybkiego rozumienia języka i łatwego przyswajania niektórych słówek, trzeba się zmierzyć z jego obszerną gramatyką, dlatego cenię sobie współpracę z silnie zmotywowanymi osobami, które potrafią realistycznie określić cel i do niego dążyć. Prowadzę zajęcia z osobami dorosłymi. Moją zaletą jest dostosowywanie programu nauczania do potrzeb i zainteresowań uczących się osób, które najczęściej chcą wykorzystywać j. czeski w pracy.
5 jura182 czeski
Brak informacji
6 kalwazhka czeski
Mój wcześniejszy kierunek to filologia polska ze specjalnością bohemistyczną. W ramach tych studiów odbyłam trwający cztery lata kurs pedagogiczny. Odbyłam praktyki na każdym szczeblu edukacyjnym - w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych. Praktyki trwały średnio dwa tygodnie. Oprócz praktyk ciągłych, w ramach pedagogicznego kursu, obowiązkowe były praktyki semestralne również we wszystkich typach szkół.
7 katerinak czeski
Jestem lektorka czeskiego z Pragi, kreatywna, odpowiedzialna, otwarta. Bardzo lubie swoja prace. Prowadze zajecia od 2011 roku, mam doswiadczenie z malymi oraz duzymi grupami studentow na roznym pozomie znajomosci czeskiego i roznej narodowosci (A1-B2, przygotowanie do egazminu, pisanie). Ucze takze czeskiego w firmie, w malych grupach, tez prywatnie (A1-C1). Prowadzam rowniez warsztaty dla lektorow (specjalizacja: kursy konwersacyjne) i kilka razy w roku przygotowuje wyklady na temat czeskiej muzyki albo filmow. Spedzilam 5 miesiecy we Wroclawiu na studiach i podrozowalam po calej Polsce. Mysle nad tym, ze wroce (do Wroclawia), dlatego zarejestrowalam sie tutaj.
8 kinga.jurczyk czeski
Brak informacji
9 Klucha czeski
Brak informacji
10 kropotkin czeski
Brak informacji
0-100