korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: czeski
- miasto: Katowice
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka czeskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka czeskiego w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 17 lektorów.
język czeski Katowice
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adammro czeski, chorwacki
Nazywam się Adam i mam 24 lata. Jestem absolwentem filologii słowiańskiej ( j. chorwacki oraz czeski jako II kierunkowy). Swoją znajomość języka oceniam na bardzo dobrą, a ponadto posiadam spore doświadczenie w tłumaczeniu na język chorwacki; ( w tym tłumaczenie ustne). Co więcej, biegle posługuję się językiem czeskim oraz angielskim, a także kilkoma innymi. Jestem osobą otwartą, sympatyczną i potocznie mówiąc "wyluzowaną". Mimo tego od swoich uczniów wymagam maksymalnego zaangażowania i zawsze kładę nacisk na to aby przekazać im jak najwięcej wiedzy w przystępny sposób. Uważam, że zajęcia nie muszą być nudne, a czasem nawet śmieszne i rozrywkowe. Moje pasje to taniec towarzyski, koszykówka i motoryzacja w szczególności polska.
2 AgataTG czeski, polski dla cudzoziemców
Dzięki pobytowi w Czechach udoskonaliłam nabytą na studiach znajomość języka czeskiego i przetłumaczyłam na język polski opowiadania Cud czeskiej autorki Sylvy Fischerovej wydane w roku 2008 przez wrocławską Oficynę Wydawniczą ATUT. Będąc studentką studiów magisterskich a potem doktoranckich, często korzystałam z możliwości odbycia stażu czy praktyki, które zaowocowały nowymi doświadczeniami. Jestem również dwukrotną stypendystką czeskiego Ministerstwa Szkolnictwa. Ostatnie lata poświęciłam głównie dokształcaniu się i nauczaniu języka polskiego jako obcego zarówno jako lektorka na Uniwersytecie Palackiego, jak i w Szkole Językowej Amadeus. Współpracuję ze Szkołą Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Śląskiego, której jednym z głównych zadań jest prowadzenie zajęć języka polskiego dla obcokrajowców. Mam również doświadczenie w zakresie nauczania języka czeskiego. Zagraniczne pobyty i staże naukowe pokazują, że jestem komunikatywna, elastyczna i potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji. Życie za granicą wymagało ode mnie szybkiego przystosowania się do nowych warunków, pracy w międzynarodowym zespole i posługiwania się językami obcymi. Moją znajomość języka angielskiego oceniam na biegłą. Posiadam silną motywację do pracy. Lubię poznawać nowych ludzi.
3 ania.raab czeski
Bardzo lubię pracę nauczyciela. Lubie pracować z grupą osób jak również indywidualnie. Zawsze wykorzystuję ciekawe metody pracy w zależności od zainteresowań grupy. Wybrałam pracę nauczyciela, bo lubię prace twórczą. Aktualnie chcę zamieszkać na stało w Polsce i chętnie wykorzystam swój język ojczysty w pracy. Wiem, że język czeski jest dla Polaków ciekawy, bo jesteśmy sąsiadami i wiele Polaków często wyjeżdża do Czech lub szuka w Czechach współpracy dla swojej działalności.
4 ankakrus czeski
Brak informacji
5 AnnaPuza czeski
Moją pasją jest kultura i literatura czeska. Spędziłam rok w stolicy Czech, gdzie studiowałam i pracowałam. Chętnie podejmę się współpracy w zakresie nauki języka czeskiego w firmach bądź z odbiorcami prywatnymi. Podejmę się również współpracy w zakresie tłumaczeń.
6 cyprian_t angielski, czeski
Brak informacji
7 CZESKI_NATIVE_SPEAKER czeski
Zapraszam do nauki języka czeskiego u mnie w Katowicach. Od kilku lat jestem lektorem szkół językowych: Profi Lingua, Europol, Empik i Translator. Prowadzę także kursy firmowe i prywatne. Ponieważ jesetm bardzo dobrym lektorem to moi dotychczasowi kursanci byli zadowoleni ze efektów nauczania i w większości kontynuują kursy na co raz to wyższych poziomach. Ceny podane w formularzu są orientacyjne. Konkretne ceny usług ustalamy indywidualnie.
8 dobryden.pl czeski
Własną wizję nauki staram się dostosować do indywidualnych potrzeb moich uczniów. Nauka jest naszą wspólną pracą (pracą rozumianą jako przyjemność!), obieramy też ten sam cel. Lekcje staram się urozmaicać o inne aspekty, wszak język jest nierozdzielnie powiązany z kulturą danej społeczności. Przekazywanie wiedzy sprawia mi ogromną przyjemność, język czeski to moja pasja, a pasje są po to by się nimi dzielić! Do zobaczenia:)
9 DomMal czeski
Język czeski to moja pasja. Wybierając studia na kierunku filologia czeska wiedziałam, że połączę przyjemne z pożytecznym - naukę języka wraz z doskonałą zabawą. I właśnie m.in. poprzez zabawę staram się nauczać tego języka. Mam swoje sprawdzone metody na szybkie, skuteczne i zarazem przyjemne przyswajanie języka. Nauczanie języka czeskiego rozpoczęłam na studiach, najpierw udzielając prywatnych korepetycji, później ucząc w firmach. Obecnie kontynuuję pierwszą formę działalności.
10 ela0506 czeski
Brak informacji
0-100