korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: czeski
- województwo: dolnośląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka czeskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka czeskiego w mieście Wrocław


Przejdź do:
  Znaleziono 22 lektorów.
język czeski dolnośląskie
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Aniczka86 czeski
Ukończyłam studia magisterskie w Ostrawie na kierunku Język czeski i literatura czeska. Studia za granicą pozwoliły mi opanować język w stopniu biegłym, pozwoliły mi rozszerzyć horyzonty oraz dodały mi pewności siebie. Po zakończeniu studiów od razu rozpoczęłam pracę z językiem czeskim, swego czasu udzielałam też korepetycji a w trakcie studiów odbywałam praktyki z języka w szkole podstawowej. Nauczanie sprawia mi wiele przyjemności, daje satysfakcję, potrafię odnaleźć się w każdej grupie wiekowej oraz na każdym poziomie zaawansowania. Z każdym znajdę wspólny język (czeski) ;-)
2 a_nesti czeski
Brak informacji
3 Basia5 czeski
Brak informacji
4 czeskilektor czeski
Brak informacji
5 czeski_dln.slask czeski
Jestem absolwentką filologii czeskiej na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu. Biegle operuję językiem czeskim, mam doświadczenie w pracy tłumacza, moje zdolności potwierdza zdanie najwyższego poziomu certyfikatu językowego ECL (Certifikate of Attainment in modern languages). Nie jest mi obca praca biurowa, pracowałam w Gdańskim Wydawnictwie Oświatowym, zajmując się promocją podręczników. W Czechach spędziłam dwa i pół roku, zaowocowało to nie tylko głębszym poznaniem języka, ale i kultury czy czeskiej obyczajowości, tamtejszych realiów. Jestem zainteresowana dalszym poszerzaniem swojej wiedzy na temat tego kraju, ale jednocześnie zależy mi na pracy na terenie Dolnego Śląska, skąd pochodzę. Obecnie mam małe dziecko, co ogranicza trochę moje możliwości pracy w pełnym wymiarze, nie mniej jestem otwarta na propozycje współpracy.
6 Ewa_czeski czeski
Nauka czeskiego jest wbrew pozorom trudna, bo mimo szybkiego rozumienia języka i łatwego przyswajania niektórych słówek, trzeba się zmierzyć z jego obszerną gramatyką, dlatego cenię sobie współpracę z silnie zmotywowanymi osobami, które potrafią realistycznie określić cel i do niego dążyć. Prowadzę zajęcia z osobami dorosłymi. Moją zaletą jest dostosowywanie programu nauczania do potrzeb i zainteresowań uczących się osób, które najczęściej chcą wykorzystywać j. czeski w pracy.
7 ewcia1983 angielski, czeski
Brak informacji
8 jura182 czeski
Brak informacji
9 kalwazhka czeski
Mój wcześniejszy kierunek to filologia polska ze specjalnością bohemistyczną. W ramach tych studiów odbyłam trwający cztery lata kurs pedagogiczny. Odbyłam praktyki na każdym szczeblu edukacyjnym - w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych. Praktyki trwały średnio dwa tygodnie. Oprócz praktyk ciągłych, w ramach pedagogicznego kursu, obowiązkowe były praktyki semestralne również we wszystkich typach szkół.
10 katerinak czeski
Jestem lektorka czeskiego z Pragi, kreatywna, odpowiedzialna, otwarta. Bardzo lubie swoja prace. Prowadze zajecia od 2011 roku, mam doswiadczenie z malymi oraz duzymi grupami studentow na roznym pozomie znajomosci czeskiego i roznej narodowosci (A1-B2, przygotowanie do egazminu, pisanie). Ucze takze czeskiego w firmie, w malych grupach, tez prywatnie (A1-C1). Prowadzam rowniez warsztaty dla lektorow (specjalizacja: kursy konwersacyjne) i kilka razy w roku przygotowuje wyklady na temat czeskiej muzyki albo filmow. Spedzilam 5 miesiecy we Wroclawiu na studiach i podrozowalam po calej Polsce. Mysle nad tym, ze wroce (do Wroclawia), dlatego zarejestrowalam sie tutaj.
0-100