korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: chorwacki
- województwo: pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka chorwackiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka chorwackiego w mieście Gdańsk
Katalog lektorów języka chorwackiego w mieście Gdynia


Przejdź do:
  Znaleziono 3 lektorów.
język chorwacki pomorskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 chorwacki.gdansk chorwacki
Absolwentka studiów dziennych kroatystyki, wielokrotna stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego udzieli korepetycji/poprowadzi zajęcia z języka chorwackiego na wszystkich poziomach. Możliwa również pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych w Chorwacji. Jeśli liczą Państwo na jakość i rzetelność to zapraszam do kontaktu.
2 ksaver777 chorwacki
Jestem praktykiem. Przez kilka lat uczyłem się i pracowałem w Chorwacji mówiąc i pisząc w języku chorwackim. Wydawałem i pisałem w tym języku teksty, przeprowadzałem rozmowy, tłumaczyłem nawet symultanicznie, prywatnie uczyłem Polaków tego języka... Ostatnio przetłumaczyłem na język chorwacki książkę prof. dra Tomislava Ivančića pod tytułem: "Povratak nade". Posiadam narzędzia komputerowe (np. legalne oprogramowanie do sprawdzania błędów w pakiecie MS Office, słownik języka chorwackiego (V. Anića), wielkie słowniki - w tym bezcenny wielki słownik chorwacko-polski Julije Benešića, co jest rzadkim faktem nawet wśród tłumaczy (ponieważ był wydany w 1949 roku i od tego czasu nie ma nowego wydania). Wielki słownik polsko-chorwacki można bez kłopotu kupić ponieważ było nowe wydanie w Zagrzebiu w 2002 roku - ale z chorwacko-polskim wszyscy mają kłopot. Byłem w Chorwacji w okresie po wyeliminowaniu języka serbsko-chorwackiego. Chorwaci są bardzo wrażliwi na punkcie własnego języka i użycie słów serbskich lub słów ze słowników serbsko-chorwackich (wydanych w czasach Jugosławii) może zakończyć się skończeniem konwersacji lub zdenerwowaniem rozmówcy... Ogólnie mogę powiedzieć że miałem okazję poznać wielu Chorwatów, poznać ten piękny kraj i odwiedzić większość jego miast oraz pozachwycać się Piękną, jak o swojej ojczyźnie mówią Chorwaci (Hymn państwowy zaczyna się słowami "Piękna nasza ojczyzna").
3 marzycielka chorwacki
Jestem osoba kreatywna, dostajaca nagrody Rektora, udzielajaca sie w kolach, prowadzaca warszaty jezykowe, wyklady na uczelni w ramach festiwalu Uczelni itp
0-100