korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: chiński
- województwo: łódzkie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka chińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka chińskiego w mieście Łódź


Przejdź do:
  Znaleziono 4 lektorów.
język chiński łódzkie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Hela-Lodz chiński
Jestem praktykiem w nauczaniu kaligrafii, zarówno dzieci jak i dorosłych, oraz nauki pisania i wymowy. Obecnie dokonuję korekty tekstów chinskich na zlecenie jednego z biur tłumaczeń. Jednocześnie jestem prywatnym korepetytorem języka chińskiego. Moi studenci to w większości osoby dojrzałe, ale tez mam doswiadczenie w pracy z dziecmi. Po raz pierwszy przyjechałam do Polski w 2008. Od tego czasu byłam tu już trzykrotnie, a obecnie planuję zostać na dłużej
2 Michalink chiński
Jestem sinologiem i uwielbiam uczyć chińskiego! Cechuję się dużą cierpliwością i dobrym kontaktem z uczniami. Chętnie dostosowuję się do potrzeb ucznia. Na zajęciach staram się przemycać dużo ciekawostek związanych z językiem i kulturą chińską. Gram na chińskim instrumencie guzheng, mogę - w ramach tych ciekawostek - zaprezentować go na lekcji :) Pragnę kontynuować pogłębianie mojej wiedzy na temat nauczania języka chińskiego i bardzo zależy mi na zdobyciu nowego doświadczenia – szczególnie w pracy z grupą.
3 moyan85 angielski, chiński
Brak informacji
4 ysr1118 chiński
Jestem chińką, skończyłam studia licencjackie( w jęyzku polskim) na Uniwersytecie Łódźkim, kierunkeim był zarządzanie. Bardzo chciałabym zostać nauczycielką jęyzka chińskiego chociaż nie mam takich doświadczeń. Jestem miłą, odpowiedyialną i sumienną dziewczyną. Lubię uczyć i uczyć się jęyzków obcych. Jestem bardzo chętna do nauczenia.
0-100