korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: bułgarski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka bułgarskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka bułgarskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 9 lektorów.
język bułgarski Warszawa
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Booggie angielski, bułgarski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Brak informacji
2 Edyta123 bułgarski
Witam, Język bułgarski to jeden z moich dwóch języków ojczystych. Chciałabym zarazić innych pasją i miłością do tego języka. Dlatego od kilku lat udzielam prywatnych korepetycji i niekiedy tłumaczeń dla firm współpracujących z Bułgarią. Jestem osobą otwartą i chętną do podjęcia nowych projektów.
3 emerson bułgarski
Jestem kompetentna, uczciwa, konsekwentna w swoim postepowaniu, otwarta na nowosci...
4 GDyrda bułgarski
Brak informacji
5 irena_kol bułgarski
Brak informacji
6 justyna-p. bułgarski, rosyjski
Pracowita, dobrze zorganizowana, aktywna absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, charakteryzuje się doskonałymi zdolnościami interpersonalnymi i umiejętnościami planowania. Posiada doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu działalności gospodarczej, tłumaczeniu konsekutywnym, pisaniu reportaży w języku polskim oraz bułgarskim, a także pracy w międzynarodowym środowisku.
7 klaudia93 bułgarski, polski dla cudzoziemców, słoweński
Brak informacji
8 Krumov bułgarski
Jestem rodowitym Bułgarem. Bardzo lubie uczyć ludzi, niezaleźnie od wieku i narodowości. Praca lektorska nie jest moim podstawowym zajęciem, lecz jest ona dla mnie pasją i czymś w rodzaju hobby. Chętnie podejmę grupę językową w prywatnej szkole języków obcych lub mile widziane jest zajęcie na wyższej uczelni. Swojego ojcyzstego języka bugarskiego uczylem w szkole w Bułgarii oraz udzielałem korepetycji w Polsce. Językiem polskim posługuję się biegle w mowie i w piśmie. W stopniu komunikatywnym posługuję się również angielskim i rosyjskim. Zapraszam do współpracy.
9 u4itelka bułgarski
Pochodzę z Bułgarii, w Polsce mieszkam od 10 lat. Tu ukończyłam studia, a obecnie robie doktorat z dziedziny językoznawstwa porównawczego polsko-bułgarskiego. Prowadzę zajęcia na UW dla słuchaczy filologii polskiej i bułgarskiej. Uczę języka bułgarskiego również dzieci. Jestem osobą rzetelną, odpowiedzialną i komunikatywną. Moją pasją a zarazem nieodłączną częścią poczynań zawodowych są języki obce. Władam językami angielskim i niemieckim na poziomie zaawansowanym, jak również językami rosyjskim i hiszpańskim na poziomie podstawowym.
0-100