korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: arabski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka arabskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka arabskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 27 lektorów.
język arabski Warszawa
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -Ennoi- polski dla cudzoziemców, arabski
Jestem osobą młodą i energiczną, sumiennie podchodzącą do swoich obowiązków. Dzięki działalności w organizacjach pozarządowych (Stowarzyszenie ARABIA.pl, Centrum Inicjatyw Międzykulturowych), ugruntowałam swoje poczucie odpowiedzialności i rozwinęłam umiejętność systematycznej pracy. Przeprowadzałam zajęcia na temat języka arabskiego w ramach wielu wydarzeń promujących wielokulturowość i naukę (m.in. XII Festiwal Nauki, Festiwal 100 kultur 1 miasto). Udzielam także prywatnych lekcji. W 2008 roku w ramach stażu w Centrum Edukacji Obywatelskiej przygotowywałam artykuły m.in. na temat nauki języka arabskiego. Za swoją aktywność i osiągnięcia w nauce zostałam wyróżniona Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na rok akademicki 2009/2010.
2 13th.swashbuckler arabski
Pochodzę z Tunezji, ale w ostatnich latach pracowałem w Turcji w firmie zajmującej się międzynarodowym handlem. Wykształcenie mam paramedyczne, ale nigdy nie pracowałem w zawodzie. względy rodzinne sprowadzily mnie do Polski. Mówię biegle po angielsku, a polskiego dopiero się uczę. Mogę prowadzić zajęcia zarówno z jezyka arabskiego klasycznego jak i tunezyjskiej daridży (języka potocznego). Dla tych, którzy chcieli by rozpocząć przygodę z językiem, dla studentów i osób które potrzebują jeszcze trochę praktyki (konwersacje), lub dla tych, którzy potrzebują znajomość języka tylko w konkretnym zakresie (recytacja, business itp.) Prowadziłem zajęcia z języka mieszkając w Turcji, nie jestem jednak certyfikowanym lektorem, a jedynie native speakerem. Mam przygotowany program nauczania, z którego korzystałem w ubiegłych latach.
3 Abdulwahid angielski, arabski
Brak informacji
4 Arabiyya arabski
wieloletni staż nauczyciela języka arabskiego * dostosowanie materiałów do indywidualnych potrzeb, zainteresowań i możliwości ucznia * pomoc w przygotowaniu do egzaminów z języka arabskiego * nauka praktycznego wykorzystania języka * tłumaczenia * absolwentka arabistyki (Uniwersytet Warszawski) * stypendium MEN w Syrii * studia na Uniwersytecie w Damaszku * międzynarodowy dyplom absolwenta Instytutu Habiba Burgiby w Tunisie/Tunezji (MSA, poziom szósty) * praca tłumacza języka arabskiego w ambasadzie * pobyty w kilku krajach arabskich * doświadczenie w pisaniu, redagowaniu i korekcie tekstów
5 Dimashq arabski
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (LEKTOR JĘZYKA ARABSKIEGO LUB PRZEDMIOTÓW POKREWNYCH) 2010-2011: Szkoła Języków Obcych \"Privet\" - lektor 2010-2014: Uniwersytet Warszawski, Wydział Orientalistyczny, Katedra Arabistyki i Islamistyki - doktorant, prowadzący proseminarium arabistyczne 2012- : Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Instytut Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej, Zakład Języka i Kultury Arabskiej - asystent
6 fazza3 arabski
Brak informacji
7 green_efendi arabski
Brak informacji
8 Halako arabski
Brak informacji
9 Ibrahim arabski
I am a man with passion, who makes contacts with people easily. I put all my effort to teach my students well - this is my aim. I am a conscientious and hard-working person, and it gives me a lot of satisfaction that someone learnt the language thanks to me. Lessons with me are the lessons with language in live. We work with pictures, arab newspapers, articles, cartoon and films. We try to speak Arabic language as much as possible.
10 lasot.44 arabski
Młoda, sympatyczna i komunikatywna Tunezyjka, żona Polaka, mieszkająca od dwóch lat w Polsce. W przeszłości pracowałam jako animatorka turystyczna i opiekowałam się dziećmi. Bardzo podoba mi się język polski, uczę się go cały czas i chciałabym pracować jako nauczycielka języka arabskiego :-)
0-100