korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: opolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie opolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Opole


Przejdź do:
  Znaleziono 130 lektorów.
język angielski opolskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 52jasiu60 angielski
Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi od piątego roku wzwyż. Stosuje aktywne metody nauczania, szczególnie dramę. Ucząc dorosłych, potrafię w sposób przystępny wyjaśnić słownictwo i gramatykę. Używam często Internetu do nauczania jako jednego z bogatych źródeł wiedzy.
2 a.kula1987 angielski
Brak informacji
3 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
4 AgataJ angielski
Brak informacji
5 agatalan angielski
Brak informacji
6 alcia_k angielski
Jestem osobą dążącą do samorealizacji i osiągnięcia postawionych sobie celów. Nie boję się samodzielnego podejmowania decyzji i nie unikam ich konsekwencji. Świadoma tego, iż moje doświadczenia zawodowe są niewielkie, zapewniam, że mam dużo zapału i chęci do pracy. Jestem osobą młodą i ambitną, o entuzjastycznym nastawieniu do życia. Jestem przekonana, że takie moje cechy jak odpowiedzialność, skuteczność w działaniu, a także umiejętność pracy czy to samodzielnie, czy też w zespole pozwolą mi w pełni sprostać oczekiwaniom.
7 alicja.slusarczyk angielski
Brak informacji
8 alicja80 angielski
Jako nauczyciel i korepetytor posiadam bogate doświadczenie w pracy z wszystkimi grupami wiekowymi. Moim szczególnym atutem jest zdolność w przekazywaniu wiedzy w obszarze głównie zawiłych kwestii gramatycznych w której to osiągam naprawdę spore sukcesy. Moimi mocnymi stronami są łatwość w nawiązywaniu kontaktu z uczącymi się, jestem otwarta i komunikatywna, posiadam bardzo dobre podejście zwłaszcza do dzieci i młodzieży gimnazjalnej.
9 alipczak angielski, niemiecki
Brak informacji
10 andfelis angielski
Jestem miłym, pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, bardzo dobrym nauczycielem i wychowawcą. Posiadam stopień nauczyciela dyplomowanego. Mam bardzo duże umiejętności plastyczne i ogólnie artystyczne, które z powodzeniem wykorzystuję podczas pracy nauczycielskiej. Piosenki, zabawy, gry, użycie mediów i komputera, zapewniają moim lekcją atrakcyjność i różnorodność. Posiadam również umiejętności organizatorskie; byłem liderem harcerskim, opiekunem kolonijnym i pracownikiem kulturalno-oświatowym. Jako osoba sympatyczna, miła i zgodna doskonale pracuję w zespołach.
0-100 100-200