korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Opole
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie opolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie opolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 69 lektorów.
język angielski Opole
  [1] 2 3 4 5 6 7  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 AgataJ angielski
Brak informacji
2 agatalan angielski
Brak informacji
3 alipczak angielski, niemiecki
Brak informacji
4 annise angielski
Jako korepetytor stawiam na bezstresową i miłą naukę, zawsze staram się poznać potrzeby ucznia i dostosować do jego wymagań. Jestem osobą ambitną, której największą przyjemność sprawia obserwowanie wyników z pracy.
5 Artur27 angielski
Oferuję pozytywną atmosferę w nauczaniu języka angielskiego poparte kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich szczeblach, a także pomoc w esejach, pracach zaliczeniowych, a także dyplomowych. Jestem wykładowcą akademickim.
6 barca30stm angielski
Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Posiadam przygotowanie pedagogiczne oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Swoja przyszłość wiążę z nauczaniem języka angielskiego dzieci oraz młodzieży szkolnej. Jestem osobą bardzo łatwo nawiązująca kontakt z dziećmi, entuzjastyczną oraz solidną. Pracę nauczyciela wykonuję z pasją oraz ogromnym zaangażowaniem co bardzo pozytywnie wpływa na wyniki w nauce dzieci. Ponadto nauka języków obcych jest moim hobby co sprawia iż stale rozwijam swoje umiejętności językowe. Uważam że jestem dobrym kandydatem i spełniam wszelkie wymagania do podjęcia tej pracy.
7 Daria_anglistka angielski
Jestem studentką trzeciego roku anglistyki na Uniwersytecie Opolskim. Jestem osobą pilną, sumienną i systematyczną. Wszystkie swoje obowiązki wykonuję możliwie najlepiej jak potrafię. Ponadto cechuje mnie cierpliwość, wysoka kultura osobista, komunikatywność i otwartość. Jestem sympatyczna i łatwo rozluźniam atmosferę, przekazuję wiedzę w sposób przejrzysty i zrozumiały. Indywidualnie traktuję każdą osobę i przywiązuje szczególną uwagę do konkretnych problemów językowych oraz do tego aby każdy naprawdę zrozumiał dane zagadnienie, czy materiał. Zajęcia dostosowuję do potrzeb, jestem otwarta na propozycję innych osób i współpracę. Posiadam również doświadczenie zawodowe w sferze współpracy z ludźmi w grupie (nawet 8 osób), w bardzo zróżnicowanym wieku oraz zaawansowaniu językowym, gdyż odbywałam praktyki zawodowe, które w dużej mierze polegały na prowadzeniu konwersacji językowych. Gwarantuję, że przełamię każdą blokadę językową i strach przed mówieniem zniknie. Moim doświadczeniem z innego zakresu językowego jest prowadzenie korespondencji z fabryką zabawek w Chinach na zlecenie pewnej firmy z zabawkami w Polsce, jak również tłumaczenie wiadomości zwrotnych. Od niedawna zajmuję się także pośredniczeniem w licytacjach różnych przedmiotów na różnych aukcjach, przez co nawiązuję kontakty z wieloma domami aukcyjnymi w różnych miejscach na świecie.
8 DystyngowanaAnglistka angielski
Umiejętności: przekazywanie nabytej wiedzy w przystępny sposób, posiadanie konkretnych oczekiwań wobec uczniów i nawiązywanie z nimi bezpośredniego, dobrego kontaktu opartego na dialogu, wprowadzanie do klasy atmosfery porządku i dyscypliny, sporządzanie pisemnych rozkładów materiału nauczania i konspektów lekcji, przygotowywanie praktycznych materiałów do nauki języka angielskiego i wiedzy o kulturze, uczenie logicznego, analitycznego myślenia oraz sztuki argumentacji, zdolność racjonalnego planowania czasu pracy, stosowanie się do obowiązujących podstaw programowych. Mocne strony: kreatywność, komunikatywność, cierpliwość, rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, pozytywne usposobienie, chęć ustawicznego kształcenia się i poszerzania kwalifikacji, wysoka kultura osobista, autentyczność oraz samoświadomość pełnionej roli. Ukończenie studiów magisterskich w trybie stacjonarnym na Uniwersytecie Opolskim w Opolu, kierunek: Filologia angielska, specjalizacja: Literaturoznastwo. Uzyskanie oceny bardzo dobrej z całego toku studiów oraz dyplomu z wyróżnieniem.
9 dziobak angielski
Magister pedagogiki, absolwentka Filologii Angielskiej i podyplomowych studiów z przekładu z zakresu tłumaczeń dokumentów Unii Eurpejskiej, biznesowych, prawnych i poświadczonych udzieli korepetycji z jęz. angielskiego lub nawiąże stałą współpracę z firmą w celu prowadzenia zajęć lub tłumaczeń. Pełny profesjonalizm, doświadczenie w nauczaniu- wyjazdy do USA, staż nauczycielski w Szwecji (współkoordynator projektu Comenius). Ciekawe materiały dydaktyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Przygotowania do egzaminów oraz nauka od podstaw. Nauka w miłej i bezstresowej atmosferze. Również podczas wakacji!!!
10 eisi321 angielski
Brak informacji
0-100