korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Lublin
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubelskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie lubelskim


Przejdź do:
  Znaleziono 354 lektorów.
język angielski Lublin
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 50069karolina angielski
Brak informacji
2 a.fajge angielski
Brak informacji
3 Aaaaaron angielski
Witam. Nazywam sie Filip i jestem native speakerem jezyka angielskiego. Wychowalem sie i wyksztalcilem w Kanadzie, ale doskonale wladam jezykiem polskim gdyz wychowalem sie w polskiej rodzinie. Oprocz angielskiego i polskiego wladam jeszcze 13 innymi jezykami. Ucze jezyka zywego i naturalnego pelnego kolokwialnych zwrotow i idiomow - czyli po prostu takiego jakim posluguja sie na co dzien ludzie w krajach angielskojezycznych. Dostosowuje swoje metody i tematy lekcji do indywidualnych potrzeb ucznia takze kazdy jest zadowolony. Mam wieloletnie doswiadczenie w nauczaniu j. angielskiego oraz w tlumaczeniach. Zapraszam!
4 aaaniaaa angielski
Jestem nauczycielem z 19-o letnim stażem pracy. Z powodzeniem od wielu lat przygotowuję uczniów do matury: podstawowej i rozszerzonej. Jestem egzaminatorem i weryfikatorem egzaminu maturalnego z języka angielskiego w Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, czynnie uczestnicząc w jej pracach. Jestem egzaminatorem i weryfikatorem egzaminu z języka angielskiego przeprowadzanego po ostatnim roku nauki w gimnazjum. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć w grupach od poziomu elementary do advanced, w grupach wiekowych od 12 do 50 roku życia. Łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi, jestem obowiązkowa, kreatywna i rzetelna. Opracowuje własne materiały do nauki.
5 aangielski angielski
prowadzę indywidualne lekcje w domu bądź u ucznia na osiedlach Łęgi i Poręba. Zajmuje się przygotowaniem osób starszych do wyjazdów zagranicznych jak i intensywnymi lekcjami dla osób pracujących. Przeprowadzam tłumaczenia oraz pomagam w pisaniu i redagowaniu prac.
6 AdrianSFO angielski
Brak informacji
7 af angielski
Brak informacji
8 Agasia angielski, niemiecki
Brak informacji
9 Agata.Sawa angielski
Brak informacji
10 agatamaria angielski
Witam, Pracuję jako nauczyciel w szkole państwowej, lektor w prywatnej szkole językowej oraz wykładowca w Nauczycielskim Kolegium języków Obcych w Kraśniku. Uczę ludzi na wszystkich poziomach zaawansowania od początkujących po zaawansowanych (poziom advanced). Mam dobry kontakt z moimi uczniami. Pasjonuje mnie nauczanie, a także tworzenie własnych materiałów. Współpracowałam z portalem www.scholaris.pl, dla którego pisałam scenariusze zajęć. Mój scenariusz zajęć został wyróżniony przez wydawnictwo Longman. Oprócz nauczania zajmuję się także tłumaczeniem literatury pięknej. Uwielbiam współczesną literaturę, film i muzykę alternatywną. Jestem osobą godną zaufania i punktualną. Chcę się rozwijać zawodowo. Pozdrawiam, Agata Gradzińska.