korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: łódzkie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Łódź


Przejdź do:
  Znaleziono 864 lektorów.
język angielski łódzkie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -Margritt- angielski
Język angielski jest ze mną od 1 klasy szkoły podstawowej. Dał mi wolność, pewność siebie, nauczył konsekwencji i cierpliwości. Wiem, że jego znajomość daje możliwość spojrzenia na świat z zupełnie innej perspektywy - umożliwił mi ponad roczny pobyt zagranicą m.in. w Londynie i Antwerpii; bywa również jednym z głównych argumentów w przypadku awansu zawodowego. //// Przekazując swoją wiedzę dalej, chcę dawać tę swobodę w obszarze komunikacji swoim uczniom. Stawiam nacisk na komunikację, efektywne wykorzystanie czasu na zajęciach jak i później przez ucznia w domu. Staram się w miarę możliwości pracować na autentycznych materiałach językowych (np. audycje BBC, artykuły prasowe etc.).
2 0ewenpl0 angielski
Jestem nauczycielem cierpliwym i wymagającym. Lubię rozmawiać z uczniami i poznawać ich zainteresowania i opinie. Jestem otwarta i ciekawa świata. Uczestniczyłam w wymianie studenckiej w Republice Czeskiej. Pracowałam w szkole językowej w Lizbonie, gdzie wcześniej również odbyłam praktyki w ramach programu Erasmus. Moi uczniowie byli w różnym wieku, różnych narodowości. To doświadczenie pomogło mi rozwinąć się zawodowo i sprawdzić w innych warunkach.
3 1146aV angielski
Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie nauczanie języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania ( kursy General English, kursy specjalistyczne - Business English oraz Legal English jak również kursy przygotowujące do egzaminów. Jestem osobą otwartą, podczas zajęć łatwo mi nawiązać kontakt ze słuchaczami. Stosuję różnorodne metody akrywizujące, urozmaicające przebieg zajęć i pozwalające zwiększyć motywację osoby uczącej się. Z powodzeniem organizuję pracę w większej grupie słuchaczy jak również podczas zajęć indywidualnych, starająć się dostosować tempo pracy, typy zadań i metod nauczania do indywidualnych możliwości słuchacza.
4 1975.O1.20 angielski
Lubię uczyć angielskiego, czuje się w tym dobra. Podoba mi sie wynajdywanie różnych ciekawostek w tym jezyku, poznawania nowych metod i utrakcyjniania lekcji. Nie pasuje mi rutyna i nuda, lubię cięzko pracować i nie boję się ciezkiej pracy.
5 1983agnieszka angielski, niemiecki
Brak informacji
6 198508 angielski
Moimi atutami sa pełna dyspozycyjnosc, sumienność,. Jestem nauczycielem punktualnym, sprawiedliwym, odpowiedzialnym za swoja prace. Jestem osoba usmiechnieta z poczuciem humoru.
7 5_z_plusem angielski
Jestem profesjonalnym nauczycielem języka angielskiego oraz tłumaczem, w obu przypadkach posiadam długoletnie doświadczenie. Zajęcia prowadzę z niezmiennym zaangażowaniem i pasją zarówno drogą tradycyjną: w siedzibie klienta lub domu lektora jak i telefonicznie, mailowo i za pomocą Skype. W moim pojęciu, bariery dla komunikacji i nauki (np. wiekowe, społeczne, odległości) realnie nie istnieją – istnieją jedynie bardzo dobre i stąd efektywne lub mniej doskonałe metody dla osiągnięcia celu. Przeprowadziłam szereg kursów językowych dla firm szkół i osób prywatnych, w tym kadry szkół wyższych w Łodzi oraz wykonałam szereg tłumaczeń specjalistycznych dla potrzeb publikacji naukowych (monografie i inne publikacje naukowe w tym książkowe) oraz referatów wygłoszonych w USA. Wieloletnia praca tłumacza wielu dziedzin dała mi motywacje do stałego wzbogacania zakresu słownictwa. Jestem obecnie w stanie zaproponować szkole współpracę w zakresie nauczania języka specjalistycznego z każdej dziedziny. Przygotowałam także wiele osób do egzaminów: BEC, LCCI, IELTS, TOEFL, FCE CAE, CPE, Matura oraz lekarzy do egzaminu z języka angielskiego na specjalizację. Posiadam praktyczne doświadczenie w kontakcie i nauczaniu studentów ze szczególnymi potrzebami: dysleksja, upośledzenie słuchu oraz umiejętność pracy z uczącymi się w wieku młodym i bardzo młodym oraz dojrzałym i bardzo dojrzałym (60+,70+); brałam udział w licznych szkoleniach i warsztatach metodycznych. Ze szczególną przyjemnością pracuję ze starszą młodzieżą i dorosłymi; uczę w dużej mierze w oparciu o własne materiały edukacyjne. Serdecznie zapraszam do współpracy:)
8 790811 angielski
Pracuję w zawodzie nauczyciela-korepetytora-lektora od kilkunastu lat. Niewątpliwie jest to moja pasja. Sumiennie i należycie wykonuję swoje obowiązki zawsze starając się sprostać oczekiwaniom moich podopiecznych. Jestem osobą energiczną, kreatywną, dyspozycyjną, obowiązkową, potrafiącą współpracować w zespole, komunikatywną, otwartą. Niezwykle łatwo i szybko zyskuję zaufanie osób, które zdały się na mnie w dążeniu do sprawności językowej. Wymownie o tym świadczą zgromadzone przeze nie referencje. Jestem osobą w pełni zaangażowaną w swoje obowiązki, łatwo podejmującą decyzję, niezależną, odporną na stres oraz organizującą swą pracę nienagannie. Idę również z duchem czasu, w swym nauczaniu staram się korzystać z wszelkich dobrodziejstw technologicznych. Do Ciebie należy decyzja czy jestem tą osobą, której poszukujesz..
9 86agness angielski
Witam Jestem absolwentką filologii angielskiej. Mam doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczę metodą tradycyjną i metodą Callana. Zajmuję się również tłumaczeniami - mam doswiadczenie w tłumaczeniach technicznych i farmaceutycznych. Język angielski jest moja pasją. Pozdrawiam
10 a.kula1987 angielski
Brak informacji