korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: łódzkie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Łódź


Przejdź do:
  Znaleziono 778 lektorów.
język angielski łódzkie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -Margritt- angielski
Język angielski jest ze mną od 1 klasy szkoły podstawowej. Dał mi wolność, pewność siebie, nauczył konsekwencji i cierpliwości. Wiem, że jego znajomość daje możliwość spojrzenia na świat z zupełnie innej perspektywy - umożliwił mi ponad roczny pobyt zagranicą m.in. w Londynie i Antwerpii; bywa również jednym z głównych argumentów w przypadku awansu zawodowego. //// Przekazując swoją wiedzę dalej, chcę dawać tę swobodę w obszarze komunikacji swoim uczniom. Stawiam nacisk na komunikację, efektywne wykorzystanie czasu na zajęciach jak i później przez ucznia w domu. Staram się w miarę możliwości pracować na autentycznych materiałach językowych (np. audycje BBC, artykuły prasowe etc.).
2 0303monika angielski
• Wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w pracy na stanowisku lektora języka angielskiego. Udzielanie korepetycji dzieciom, młodzieży i dorosłym. Pobyt w Wielkiej Brytanii, praca na różnych stanowiskach i specjalistyczne, dzienne studia. Wiedza na temat kultury brytyjskiej. Bardzo dobra obsługa komputera oraz programu PhotoShop i Illustrator, kreatywność i poczucie estetyki, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, pełne zaangażowanie, zdolności manualne, biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie, samodzielność i dynamika działania, czynne prawo jazdy kat. B, praktyczne zainteresowanie anglistyką i otwartość na potrzeby rynku, kreatywne przygotowanie zajęć oraz prowadzenie zajęć dydaktycznych na najwyższym poziomie, systematyczność i skuteczność w zakresie wychowania, opieki i dydaktyki, zaangażowanie i pasja w pracy, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji. 2018 – aktualnie – „Global School”, Tomaszów Mazowiecki Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego • Nauczanie grupowe oraz indywidualne • Zajęcia z Business English • Przygotowanie ósmoklasistów oraz maturzystów do egzaminów • Zajęcia z dziećmi w wieku od 3 – 6 lat • Nauczanie osób dorosłych • Kreatywne podejście do nauczania • Prowadzenie zajęć języka angielskiego zgodnie z podstawą programową • Udział w zebraniach, prowadzenie konsultacji z rodzicami oraz uczniami • Dbanie o prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży • Prowadzenie dokumentacji 06.2014 – aktualnie – lektorka języka angielskiego, Tomaszów Mazowiecki • Nauczanie standardowe i przyspieszone z języka angielskiego • Przygotowanie do matury • Przygotowanie osób wyjeżdżających służbowo do krajów anglojęzycznych • Nauczanie dzieci, młodzieży oraz dorosłych metodą audiowizualną, bezpośrednią, muzyczną • Nauka Business English • Prowadzenie zajęć języka angielskiego z osobami niepełnosprawnymi • Prowadzenie dokumentacji • Prowadzenie konsultacji z rodzicami oraz uczniami
3 0ewenpl0 angielski
Jestem nauczycielem cierpliwym i wymagającym. Lubię rozmawiać z uczniami i poznawać ich zainteresowania i opinie. Jestem otwarta i ciekawa świata. Uczestniczyłam w wymianie studenckiej w Republice Czeskiej. Pracowałam w szkole językowej w Lizbonie, gdzie wcześniej również odbyłam praktyki w ramach programu Erasmus. Moi uczniowie byli w różnym wieku, różnych narodowości. To doświadczenie pomogło mi rozwinąć się zawodowo i sprawdzić w innych warunkach.
4 1146aV angielski
Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie nauczanie języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania ( kursy General English, kursy specjalistyczne - Business English oraz Legal English jak również kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge FCE, CAE, ESOL, TOEFL, TOEiC, FS English, IELTS . Jestem osobą otwartą, podczas zajęć łatwo mi nawiązać kontakt ze słuchaczami. Stosuję różnorodne metody akrywizujące, urozmaicające przebieg zajęć i pozwalające zwiększyć motywację osoby uczącej się. Z powodzeniem organizuję pracę w większej grupie słuchaczy jak również podczas zajęć indywidualnych, starająć się dostosować tempo pracy, typy zadań i metod nauczania do indywidualnych możliwości słuchacza.
5 1975.O1.20 angielski
Lubię uczyć angielskiego, czuje się w tym dobra. Podoba mi sie wynajdywanie różnych ciekawostek w tym jezyku, poznawania nowych metod i utrakcyjniania lekcji. Nie pasuje mi rutyna i nuda, lubię cięzko pracować i nie boję się ciezkiej pracy.
6 1983agnieszka angielski, niemiecki
Brak informacji
7 198508 angielski
Moimi atutami sa pełna dyspozycyjnosc, sumienność,. Jestem nauczycielem punktualnym, sprawiedliwym, odpowiedzialnym za swoja prace. Jestem osoba usmiechnieta z poczuciem humoru.
8 790811 angielski
Pracuję w zawodzie nauczyciela-korepetytora-lektora od kilkunastu lat. Niewątpliwie jest to moja pasja. Sumiennie i należycie wykonuję swoje obowiązki zawsze starając się sprostać oczekiwaniom moich podopiecznych. Jestem osobą energiczną, kreatywną, dyspozycyjną, obowiązkową, potrafiącą współpracować w zespole, komunikatywną, otwartą. Niezwykle łatwo i szybko zyskuję zaufanie osób, które zdały się na mnie w dążeniu do sprawności językowej. Wymownie o tym świadczą zgromadzone przeze nie referencje. Jestem osobą w pełni zaangażowaną w swoje obowiązki, łatwo podejmującą decyzję, niezależną, odporną na stres oraz organizującą swą pracę nienagannie. Idę również z duchem czasu, w swym nauczaniu staram się korzystać z wszelkich dobrodziejstw technologicznych. Do Ciebie należy decyzja czy jestem tą osobą, której poszukujesz..
9 a.kula1987 angielski
Brak informacji
10 a.urbanska86 angielski
Jako nauczyciel j.angielskiego najważniejsze są dla mnie oczekiwania i możliwości ucznia. Staram się dopasowywać metody nauczania do indywidualnych potrzeb uczniów. Uważam iż kontakt, relacje z uczniem są bardzo ważnym elementem w nauczaniu, w tworzeniu pozytywnej atmosfery sprzyjającej przyswajaniu języka. Jestem otwartą osobą, dla której nawet najmniejsze postępy podopiecznych są osobistym sukcesem. Staram się aby język angielski był przede wszystkim dobrą zabawą, która uczy i rozwija nowe umiejętności.