korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: kujawsko-pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Bydgoszcz
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Toruń


Przejdź do:
  Znaleziono 550 lektorów.
język angielski kujawsko-pomorskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -Darkpurity- angielski
Brak informacji
2 09041970 angielski
Brak informacji
3 123456ab angielski
Moja pasja są języki w szczególnosci j. angielski i rosyjski. Interesuje się również turystyka. Realizowałam i realizuję projekty geograficzno- językowe. Obecnie uczę j. angielskiego w szkole podstawowej do czerwca 2018r. Ciągle doskonalę swój warsztat pracy. Rozwijam wsród młodzieży zainteresowania geograficzno- jezykowe.
4 a-asia1 angielski
Jestem studentką IV roku Lingwistyki Stosowanej ze specjalnościami: nauczycielską i tłumaczeniową. Języki których nauczam to język niemiecki i język angielski. W stopniu podstawowym władam również językiem portugalskim. Moją pasją są języki obce, kultura krajów Ameryki Południowej, szczególnie Brazylii, podróże, zwierzęta, muzyka, dobra książka, kino. Jestem osobą otwartą, szybko nawiązującą kontakt
5 a.luczak angielski, rosyjski
Brak informacji
6 aania_k angielski
Krótko mówiąc: uwielbiam uczyć. Praca w charakterze lektora jest dla mnie niezwykle satysfakcjonująca. Moi słuchacze też to odczuwają i są zadowoleni z prowadzonych przeze mnie zajęć, co potwierdzają ankiety satysfakcji. Jestem osobą komunikatywną i kontakt z ludźmi jest dla mnie bardzo istotny. Uważam też, że potrafię przekazywać wiedzę. Zawsze staram się to czynić w sposób urozmaicony, sprawiający, że nikt nie będzie się nudził na moich zajęciach, a jednocześnie zdobywał w ich czasie mnóstwo nowych wiadomości. Zapraszam do współpracy!
7 abed1979 angielski
Jestem doświadczonym pracownikiem sektora edukacji wyższej. Od 2003 do 2014 pracowałem jako adiunkt w Instytucie Anglistyki UŁ i obecnie pracuję w Wyższej Szkole Studiów Międzynarodowych. Poza zajęciami z językoznastwa, translatoryki oraz dialektologii prowadziłem także zajęcia z praktycznej nauki języka oraz prowadziłem lektoraty. Od roku pracuję też w szkole językowej. Choć urodziłem się w Polsce to wczesną młodość spędziłem w Kanadzie i tam uczęszczałem do szkoły. De facto język angielski jest moim ‘pierwszym’ językiem, więc jestem uznawany za ‘native speaker’. Od kilku lat aktywnie wspieram działania na rzecz lokalizacji produktów na potrzeby odpowiednich rynków. Współpracowałem z firmami z branży komputerowej, tekstylnej i medycznej ws. promocji oraz opieki nad klientami zagranicznymi.
8 AbsolwentkaFilologii angielski, rosyjski
Brak informacji
9 acangielski angielski
Witam! Jestem korepetytorką z 5-letnim stażem. Posiadam certyfikat FCE. Zapraszam do nauki angielskiego dzieci i dorosłych. Zapewniam efektywne metody nauki w miłej atmosferze. Zapraszam także osoby, które mają trudności z przyswajaniem wiedzy lub problemy z koncentracją - wtedy nauka odbywa się metodami odpowiednimi dla powyższych trudności :)
10 aciesla angielski
Jestem pracowita i sumienna, uwielbiam język angielski dlatego poświęcam mu każdą wolną chwilę.Uwielbiam nowe wyzwania i jestem otwarta na propozycje, które pozwolą mi rozwinąć moją pasję.