korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Katowice
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 454 lektorów.
język angielski Katowice
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 1958karo angielski
Brak informacji
2 212agamojapraca angielski
Nauczanie języka angielskiego jest moja pasją od 2002 roku. Regularnie od 2002 roku uczę dzieci i młodzież języka angielskiego prowadząc prywatne lekcje i korepetycje. Od roku 2005 uczę języka angielskiego w szkołach podstawowych i gimnazjach. Jestem nauczycielem kreatywnym, lubiącym nowe wyzwania i kochającym swoją pracę oraz kontakt z dziećmi i młodzieżą. Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną i cierpliwą.
3 3stopki angielski
chetnie podejme prace w szkolach jezykowych ; -), no i pozdrawiam wszystkich!
4 99monikamagdalena angielski
Jestem nietuzinkowym nauczycielem, kochającym uczyć British English z dużym doświadczeniem pracy z uczniami, nauczycielem akademickim, posiadającym angielski QTS oraz egzaminatorem maturalnym.
5 adam1990 angielski
Od sierpnia 2012 uczę angielskiego żołnierzy zawodowych według standardu STANG 601 w Jednostce Wojskowej w Bytomiu na poziomie A 1.
6 Adrian_Katowice angielski
Uczniowie, szefostwo i współpracownicy z którymi wcześniej pracowałem określali mnie jako osobę bardzo sumienną i gotową do współpracy. Dostrzegano zawsze u mnie brak strachu przed wyzwaniami oraz sumienność w wykonywaniu mojej pracy. Lubię pracować z osobami dorosłymi i młodzieżą.
7 aga-agi-aga angielski
Jestem aktywnym nauczycielem nie obawiającym się korzystać podczas zajęć ze zdobyczy nowych technologi. Jestem otwarta, kreatywna, potrafię zauważyć indywidualne potrzeby słuchaczy, rozwijać mocne i słabe strony. Jestem rzetelna, terminowa, przygotowana do zajęć oraz wymagająca. Pracuję głównie metodą komunikatywną. Potrafię zadbać o przyjemną atmosferę na zajęciach.
8 aga210278 angielski
Brak informacji
9 agad22505 angielski
Brak informacji
10 AGAPAWLICKA angielski
Jesten nauczycielem z wieloletnim stazem i doswiadczeniem w nauczaniu nie tylko w kraju ale rowniez za granica. Uwazam ze posiadam predyspozycje do pracy z ludzmi w roznym wieku i z roznych srodowisk oraz zdolnosci komunikacyjne niezbedne w pracy nauczyciela. Ponadto praca w jednej z firm za granica dala mi doswiadczenie z zakresu business English (prowadzenie rozmow z klientami). Od ostatnich 4 lat pracuje w Aberdeen College ucząc General English, Academic English, Business English, Practical Skills English, English for Tourism and Hospitality, przygotowuje studentow do egzaminow Cambridge (KET, PET, FCE, CAE) oraz IELTS. Prowadze rowniez przygotowanie do egzaminow City &Guilds. Prowadzilam takze kurs przygotowujacy do testu z zakresu jezyka biznesowego TOEIC. Co roku przeprowadzam i przygotowuje do testow SQA (Scottish Qualifications Authority), odpowiednika polskiego Kuratorium Oswiaty i Wychowania. Wraz ze studentami od dwoch lat organizuje International Day w czasie ktorego studenci prezentuja kulture swoich krajow. Jestem dyspozycyjna i potrafie pracowac w zespole, umiem tez zorganizowac sobie prace. Jako nauczyciel potrafie zmotywowac uczniow do nauki i stosuje aktywne metody pracy kladac glowny nacisk na komunikacje.