korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Gorzów Wielkopolski
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubuskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie lubuskim


Przejdź do:
  Znaleziono 53 lektorów.
język angielski Gorzów Wielkopolski
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agabin75 angielski
Jestem doświadczonym nauczycielem, ciągle entuzjastycznie nastawioną do pracy z dziećmi, pozytywnie nastawioną na nowinki metodyczne z języka angielskiego. Najbardziej odpowiada mi praca z dziećmi ze szkoły podstawowej i młodszych, a także młodzieżą gimnazjalną. Jestem osobą kreatywną, dynamiczną, o czym świadczyć również może tegoroczna ocena wyróżniająca mojego dorobku wystawiona przez dyrekcję szkoły, w której pracuję. Co roku mam laureatów konkursów ogólnopolskich z języka angielskiego. Jestem zainteresowana pracą w wakacje- w miesiącu lipcu, nawet codziennie, ale bez weekendów.
2 agata27 angielski
Brak informacji
3 Agnieszka_P angielski, chiński
Jestem świeżo upieczoną absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam studia na wydziale Neofilologii, specjalność etnolingwistyka. Kierunek ten daje możliwość połączenia nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowanym i drugiego języka od podstaw - w moim przypadku był to język chiński. Języki obce to moja pasja i coś, na czym znam się najlepiej. Lubię uczyć, od kiedy pamiętam uczyłam młodsze rodzeństwo oraz kuzynów, podczas studiów przez rok pracowałam w prywatnej szkole językowej. Równie chętnie podejmuję zadania tłumaczeniowe.
4 ALeksandraTutor angielski
Absolwentka zagranicznych uczelni, doświadczenie i wiedza praktyczna z zakresu języka angielskiego, podparta wieloletnią nauką. Wykształcenie pedagogiczne oraz certyfikat CAE poziom C2.
5 AlicjaZ angielski, chorwacki
Brak informacji
6 anette67 angielski
Jestem osobą komunikatywną o pozytywnym usposobieniu. W przypadku korepetycji potrafię wykorzystać niekonwencjonalne metody nauczania, dostosowane do wieku uczącego się (np. wykorzystuję teksty piosenek, hasła reklamowe , łatwo kojarzące się i nawiązujące do przerabianego tematu zasoby słownictwa). Z sukcesem przygotowywałam osoby nie znające kompletnie języka angielskiego na ich wyjazd do pracy za granicę, gdzie musiały się wykazać chociaż minimalną jego znajomością . Moją pasją są tłumaczenia zarówno tekstów prostych jak i specjalistycznych (np. branży budowlanej).
7 anglista27 angielski
Absolwent filologii angielskiej o specjalizacji translatorskiej, a zarazem doświadczony lektor i korepetytor, udzieli korepetycji i/lub podejmie pracę w charakterze lektora języka angielskiego na wszystkich poziomach językowych w każdej grupie wiekowej. Chętnie podejmę się również tłumaczeń.
8 Anika123 angielski
Witam, Moja przygoda z językiem angielskim zaczęła się od II klasy liceum, gdy zmieniając szkoły musiałam nadrobić I klasę bowiem wcześniej uczyłam się języka niemieckiego i łaciny. Już na pierwszych zajęciach zakochałam się w tym jakże pięknym języku i owe uczucie nie wygasło do dnia dzisiejszego. Na IV roku studiów wyjechałam do Anglii gdzie pasja do tego języka urosła na tyle że zaczęłam uczyć tych którzy nie mieli szczęścia zapoznać się z nim wcześniej i w taki oto sposób odkryłam moją druga miłość- nauczanie. Przekazywanie miłości do porozumiewania się w języku obcym, do formułowania myśli w języku obcym jakby był on naszym rodzimym. Nie ma nic wspanialszego aniżeli umiejętność komunikowania się w języku obcym.Przekazywanie wiedzy i obserwowanie jak dziwnie z początku brzmiące obce słowa nabierają znaczenia to moja pasja.
9 Anna2019 angielski
Brak informacji
10 asia_lektor29 angielski
Jestem profesjonalistką w każdy calu, mam idywidualne podejście do każdego ucznia,a sposób nauczania i tempo dostosowuję do potrzeb i możliwości każdego ucznia. Prowadzę własną działalność nauki języka angielskiego z naciskiem na konwersacje, Business English jaki i naukę na każdym poziomie zaawansowania,przygotowanie do wszelkiego rodzaju egazminów. Jestem osobą bardzo miłą, lubianą, przyjazną, uprzejmą o wysokiej kulturze osobistej. Bardzo łatwo nawiązuję kontakt z młodzieżą, dziećmi jaki i osobami dorosłymi co sprawia,że potrafię zachęcić do nauki języka angielskiego i sprawić,iż staje się ona przyjemna i z chęcia uczęszcza się na zajęcia. Prowadzę zajęcia prawie całkowicie w języku angielskim nawet przy opisywaniu ,tłumaczeniu nowych zagadanień- jest to niewątpliwie najlepsza forma skutecznej nauki języka, dająca duże efekty.
0-100