korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Częstochowa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 186 lektorów.
język angielski Częstochowa
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 0000KAJMAN7 angielski
+ sumienny + łatwo dostosowywuję się do wymagań zleceniodawcy + poczucie humoru
2 04091975 angielski
Uważam, że cechujące mnie zdolności lingwistyczne i wychowawcze oraz pozytywne relacje z ludźmi, młodzieżą oraz z dziećmi, predestynują mnie do pracy w szkolnictwie. Bardzo chciałabym uzyskać możliwość spożytkowania tychże moich umiejętności oraz dotychczasowego doświadczenia zawodowego, a przede wszystkim mych zdolności pedagogicznych, zamiłowania do pracy z dziećmi, zapału, energii oraz motywacji do osiągnięcia sukcesu w pracy.
3 1357abcd angielski
Jestem nauczycielem z długoletnim doświadczeniem. Pracowałam z dziećmi w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym, szkolnym oraz z młodzieżą gimnazjalną, licealną jak i z osobami dorosłymi. Moi uczniowie zdobywali czołowe miejsca w olimpiadach oraz konkursach z języka angielskiego( laureaci, finaliści ). W związku z powyższym otrzymywałam nagrody dyrektora za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej oraz jako wyróżnienie zostałam oddelegowana na Sympozjum szkoleniowe w Dębe koło Warszawy. Czerpię dużą satysfakcję,że mogę dzielić się swoją wiedzą z uczniami. Jestem nauczycielem z powołania. Należę do osób cierpliwych, opanowanych, wyrozumiałych, uczciwych oraz odpowiedzialnych. Rzetelnie wykonuję swoje obowiązki oraz posiadam umiejętności w przekazywaniu wiedzy. Jestem nauczycielem lubianym i szanowanym zarówno przez uczniów jak i ich rodziców.
4 1359-LKTK angielski, rosyjski
Jestem emerytowanym nauczycielem języka angielskiego. Pracowałem na różnych szczeblach, od wychowania przedszkolnego i szkoły podstawowej poprzez gimnazjum aż po szkołę średnią. Znam więc wymagania edukacyjne na poszczególnych etapach kształcenia. Nadal bardzo uważnie śledzę zmiany w systemie nauczania jakie zachodzą w oświacie. Uczestniczę w spotkaniach indywidualnych i konferencjach organizowanych przez wydawnictwa edukacyjne. Potrafię przekazywać wiedzę i kształtować umiejętności uczniów w przystępny sposób. Dbam o miłą, życzliwą atmosferę. Jestem otwarty na nowinki technologiczne. W swojej pracy zawodowej byłem koordynatorem wielu międzynarodowych projektów edukacyjnych Comenius, Leonardo da Vinci a potem Erasmus+. Moi uczniowie uczestniczyli w międzynarodowych wymianach i stażach zawodowych w Anglii i Hiszpanii.
5 16081953 angielski
moim głównym atutem jest umiejętność dostosowywania metod nauczania do indywidualnych zdolności, potrzeb i osobowości studentów, nauczanie jest jedną z moich pasji i potrafię pasjami zarażać
6 2503az angielski
Brak informacji
7 4operahalka angielski
Brak informacji
8 88lektor angielski
Jestem osobą kreatywną i pełna energii. Mam bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne co umożliwia mi szybkie dopasowanie materiałów i technik nauczania do wymagań ucznia. Pracowałam głównie z dziećmi i młodzieżą, ale jestem otwarta na nowe wyzwania. Przez 4,5 roku nie byłam czynna zawodowo ze względu na wychowanie dzieci natomiast w pełni korzystałam z wiedzy pedagogicznej i wdrażałam ją w życie. Od 4 miesięcy współpracowałam ze szkoła językową niestety przeprowadzka zmusza mnie do poszukiwania nowych wyzwań. Serdecznie zapraszam do kontaktu.
9 A.Chaluda angielski, niemiecki
Brak informacji
10 agnetos angielski
Choć nie mam imponującego doświadczenia w nauczaniu chętnie zdobędę nowe. Podejmę się pracy w obszarze języka angielskiego , nie ograniczając się tylko do nauczania języka. Mam doświadczenie w obsłudze klienta; praca z ludźmi i dla ludzi to mój żywioł.
0-100 100-200