korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ODN LANG: CELTA part-time autumn course, start, 20.10.18 Warszawa.
Get an international certificate! Travel & teach around the world!
EDUNEWS.PL - MOJĄ EDUMOCĄ JEST WSPÓŁPRACA (artykuł)
A było to tak... Jechałem pociągiem na konferencję i przeglądałem nowiny w za pośrednictwem mobilnego internetu w telefonie. I zajrzałem na Facebook do grupy Superbelfrów. A tam komunikat i zaproszenie do akcji…
DOS: Konferencja REweLACJE, 10.11.18, Warszawa lub online
15 bardzo praktycznych warsztatów pełnych gotowych rozwiązań mających na celu budowanie lepszych relacji na linii nauczyciel-uczeń, uczeń-uczeń, nauczyciel-rodzice i 2 inspirujące sesje plenarne pełne refleksji i mądrości na temat radzenia sobie w trudnych sytuacjach klasowych oraz najnowszych odkryć neurodydaktyki.
NaukaBezGranic: Rap & English: Halloween; Rap & English: Get a LIfe , 22.10.18, W-wa.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
EDUNEWS.PL - EDUKACJA MEDIALNA I CYFROWY KONSUMPCJONIZM (artykuł)
Edukacja medialna to temat w polskiej szkole wciąż raczej zaniedbany, mimo że każdy uczeń to także konsument informacji. Czasu wystarcza na omówienie kilku tematów i rozwinięcie podstawowych umiejętności. Jednym z ważnych zadań stojących obecnie przed edukacją medialną jest zwrócenie uwagi na paradoks nowych technologii: z jednej strony sprzyjają demokratyzacji i pluralizacji, zaś z drugiej za sprawą zaawansowanych i nowoczesnych komputerowych technik obliczeniowych mogą stać się narzędziem inwigilacji oraz manipulacji.
Macmillan: Escape Room na lekcjach języka obcego 16.10.18, webinarium
W dzisiejszych czasach, gdy coraz częściej uciekamy się do stosowania nowych form motywujących uczniów, Escape Room jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych metod aktywizujących. Można ją wykorzystać podczas powtórki materiału, przy wprowadzaniu nowych zagadnień lub po prostu jako element uatrakcyjniający zajęcia językowe. To także dobry pomysł na wszelkiego rodzaju projekty, dni otwarte, wymianę międzyszkolną czy zajęcia pozalekcyjne.
Expressis Verbis: Hunt them down! – how to teach lexis creatively, 21.10.18, Katowice
Give your lessons a true boost! Come to two very intensive teacher workshops in Katowice 20-21 October! WORK SMARTER NOT HARDER! With Expressis Verbis it is possible.
WCIES: Akademia Rusycysty - kurs doskonalący, do 20.10.18, Warszawa.
Cele doskonalenie języków i metodyczne nauczycieli języka rosyjskiego
<<poprzednie 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 nastepne>>